Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit csináltok olyankor mikor...

Mit csináltok olyankor mikor a gyereketek olyan álmos hogy enni sem akar úgy ordít de mikor lefektetitek csak mászkál de nem alszik?

Figyelt kérdés
2015. jan. 15. 17:29
 1/4 anonim ***** válasza:
95%
hahaha. Síkideg leszek. Sajnos volt már olyan, hogy az eédet nem ette meg olyan hulla volt és nem aludt, csak bömbölt meg felugrált az ágyban. Én adtam neki tápszert, utána meg odaadtam az apjának és eltűntem a közeléből. 2p múlva aludt. Meg is kaptam, hogy nem tudom a gyereket elaltatni még most sem, bezzeg ő...
2015. jan. 15. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Korában kell vinni aludni. Ha túl fárad nehezebben tud elaludni. Nálunk eleinte 2 óránként aludt, aztán 3 óránként, most 4 max5 bír ki 15. hónaposan.
2015. jan. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

mondjuk nem ordított, de nagyon álmos volt ma :) ovival mentek kirándulni, délután már rég nem alszik, ma se tudott, de piszkosul elfáradt, nagyon sokat gyalogoltak :) este mikor hazaértünk még játszottunk egy nagyot, aztán leült mint az iszap :D vacsira is csak pár kanállal tudott enni, és persze ilyenkor nem tud aludni, hisz túl fáradt.

én most befeküdtem mellé, simogattam és mondtam neki mire gondoljon (ilyeneket dobtam fel, hogy focizik a barátaival és ő rúgja a gólt :D), míg ezen mereng, beleképzeli magát, kipiheni magát és el tud aludni. 10 perc tudtam kijönni tőle... :)

2015. jan. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Levonom a következtetést, hogy másnap korábban kell kezdeni az etetést és a fektetést, akármilyen jól is érezzük magunkat előtte.
2015. jan. 16. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!