Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Köztetek van olyan anyuka aki...

Köztetek van olyan anyuka aki nem szokott játszani a gyerekeivel?

Figyelt kérdés

2015. jan. 22. 14:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
szerinted lesz olyan anyuka itt aki ezt beismeri ?:)
2015. jan. 22. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem sokat játszom vele, napi 1-2 órát. A többiben egyedül játszik, én meg végzem a házimunkát. Mindkettőnknek megfelel így. 14 hónapos
2015. jan. 22. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Együtt sütünk főzünk házimunkázunk, megnézünk utána egy mesét...ritka, hogy direktbe játszunk, akkor ha eszébe jut, hogy társasozni akar.
2015. jan. 22. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Második válaszolótól kérdezem.

És mit szoktatok játszani?

2015. jan. 22. 14:50
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Direktbe ritkán. 2,5 éves a fiam amit mondjuk közös játéknak neveznék, az a gyurmázás, néha a labdázás, de autózni, barkácsolni, jönni-menni, pakolászni egyedül szokott, nem is igényel hozzá. Este szoktunk még hármasban a férjemmel birkózni, csikiset játszani. Amúgy ő csanás, szóval napközben nem vagyunk együtt.
2015. jan. 22. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
2. vagyok: labdázunk, fogócskázunk, bújócskázunk, tornyokat építünk, pakolászunk dobozból ki, szekrénybe be (labdákat, plüssöket), nézelődünk az ablakból hogy mi-micsoda, stb.
2015. jan. 22. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
62%

Hát, azt túlzás lenne állítanom, hogy nem játszom a gyerekemmel (2 éves lassan), de bizony keveset ülök le vele konkrétan játszani.

Mióta megszületett a húga aki most 3 hónapos kész káosz az életünk. Felváltva látom el a két gyereket, a köztes szabad percekben mosok, főzök, takarítgatok, cumisüveget mosok stb... Próbálok nagyon figyelni arra, hogy beüljek hozzá a szobába játszani, de nem is nagyon tudunk együtt játszani. Rajzolni szoktunk de azt nagyon hamar megunom mert egyfolytában visít hogy kamiont és vonatot rajzoljak neki, a 20. után már elegem van. Egyik nap gyúrmáztunk de 45 perc után fel kellett állnom mert fel kelt a húga, akkor meg nagy üvöltés volt mert elpakoltam a gyurmát előle (felügyelet nélkül szétszórja vagy megeszi).

Amit nagyon szeretünk, hogy könyveket nézegetünk amiben nagyon sok a kép, gyerek könyvek, mutogatjuk hogy mi micsoda, mit csinál stb... ezt én is nagyon élvezem, mert nagyon aranyos ahogy 1-1 szót kimond. Autózni nem szoktam vele, mesét szoktunk még nézni, meg segít a munkáimban, teregetünk, kipakolja a mosógépet meg bepakolja amit odarakok neki, segít porszívózni ilyesmi...

Egy nap kb 1.5-2 órát játszom vele konkrétan, van hogy ennyit sem, nagyon rosszul is érzem magam ez miatt de sajnos nem tudok 100 felé szakadni... a munka pedig megvár, nem csinálja meg helyettem senki, a húgát sem látja el helyettem senki. Igyekszem nagyon, ami tőlem kitelik.

2015. jan. 22. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Játszom vele de 1,5 éves kora és 3 éves kora között nem igazán lehetett vele játszani,nekem nem ment párom viszont remekül boldogult,úgyhogy jórészt Ő játszott vele,most 3,5 éves megint megtaláljuk a közös hangot,egyre többet játszunk.
2015. jan. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
31%

En nem nagyon. Legalabbis a nagyobbal nem. Egyszeruen nem szeretek vele jatszani mert mindig tulzasba esik. Ha abbahagyom orakig megy a hiszti. Na nekem ez nem hianyzik a baba mellett. Neha leulunk tarsasozni meg memoriajatekot jatszani vele de ennyi. 5 eves lesz.

A babaval viszont sokat jatszom, o elvezi is es ha abbahagyom az sem zavarja, jatszik tovabb egyedul. 6 honapos. Van akivel lehet, van akivel nem, ez van.

2015. jan. 22. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én ritkán játszom vele a szó klasszikus értelmében. A fiam 6 éves, eljátszik egyedül, amúgy sem tudok részt venni ezekben a harcos játékaiban. Bújócskázni szoktam vele, meg különböző feladatlapokat oldunk meg együtt, mesélünk egymásnak, vagy nézünk együtt egy mesét. Tehát foglalkozom vele, de a szerepjátékokért nem rajongok. Arra ritkán tud rávenni, akkor is csak plüssökkel eljátszunk egy-egy mesét.
2015. jan. 22. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!