Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Van más gyerkőc is aki nehezen...

Van más gyerkőc is aki nehezen vagy nem is lázasodik, és mégis nagyon gyulladt pl. a füle, és a torka?

Figyelt kérdés
Mi már másodjára jártunk így a kisfiammal. Első eset 2 hete köhögött, de nem volt vészes, vittem oviba, kapta itthon a köptetőt. Majd egy este úgy köhögött majd meg fulladt, krupp szerű rohamot kapott. Kiderült bronhitise van. 2 hét itthon, végig antibiotikum. Most is hasonlóan jártam vele. 3. hete volt már náthás, sima vizes, nem köhögött, ment is oviba. Meguntam a náthát, meg panaszkodott, hogy pattog a füle, így elvittem dokihoz. Mert én már kifogytam a házi szerekből. Ne meg kezdett színesedni az orrváladéka. Doktornéni el volt csodálkozva, hogy nem mondta, hogy fáj a füle, meg a torka, mert mind kettő nagyon csúnyán gyulladt neki.Megint láz nélkül.
2015. jan. 28. 18:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Gyerekem kruppos,tavaly megjártuk párszor a kórházat is,egyszer sem volt lázas soha,és még arra sem panaszkodott,hogy fájna valamije,pedig a gégéje nagyon be volt gyulladva.Emellett nagyon aktív és mozgékony volt,egyáltalán nem elesett.Szerintem nem függ össze.
2015. jan. 28. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Tavaly a gyerekemnek úgy volt tüdőgyulladása, hogy se lázas nem volt, se nem köhögött. Folyt az orra. Előző éjjel fulladt egy kicsit (allergiás asztmás), ezért másnap átvittem a doktornőhöz.

Nálunk ez elég nagy baj, mert mivel ő a már lázas vagy fekszik, akkor kórházban kötünk ki, ezért hajlamosak az orvosok félvállról venni őt, mondván, aki ilyen jókedvű nem lehet beteg.

Ezzel a hozzáállással tavalyelőtt majdnem elveszítettük őt! Azóta csak az asszisztens morog, ha átviszem a gyereket, nálunk ő a "főorvosasszony", a doktornő alaposan kivizsgálja.

2015. jan. 28. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!