Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Van itt olyan anyuka akinek a...

Van itt olyan anyuka akinek a gyereke nagyon lazas, de nincs tunet arra, hogy megvan fazva?

Figyelt kérdés
2015. jan. 29. 23:21
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Bocsanat most olvsaom, hogy a haziorvosotok kuldott el ver vizelet vetelre. De ha nem jott ki semmi miert irt fel antibiotikumot neki?

Arra vigyazz ha mar elkezdted adni neki nem szabad abbahagyni, mert arthatsz vele, meg akkor is ha nem jo a betegsegere. Vegig kell csinalni a kurat.

2015. jan. 31. 00:44
 12/14 anonim ***** válasza:
A heten én teljesen kiidegeltem magam. A dokink meg sem vizsgálta rendesen. Húgyúti fertőzésre gyanakodik, de pl már uh-ra nem adott beutalót. Meg se nézte a hasát, a vese tájékát. 40 fokos láznál nem nézte meg a gyerek nyirokcsomóit pl. Nem akartam vele leállni vitatkozni, hogy ha húgyúti fertőzés lenne, az szerintem fájna. Nekem még nem volt, de azt mondják nagyon fájdalmas. Gondolom amikor pisil, akkor fájnia kéne és sírna. A másik az, hogy a pisis pelenkát is figyeltem, nem volt se kevesebb pisi, sem több, szagra és színre is ugyanolyan volt, mint szokott. Nem tudom ez a baromság honnan jutott eszébe. Szegényt elküldte vérvételre, a szívem szakad meg, ahogy megszúrták. Nem találtak a kis kezén eret, aztán cseppenként sajtolták ki belőle, mert nem jött a vér. Nagyon mérges vagyok a dokinkra, mert szerintem ennek a betegségnek most van idénye és annyira jellegzetes a tünete, hogy először szerintem erre kellett volna gondolnia és nem a gyereket kínozni. Ha láttam volna, hogy a lázon kívül tényleg nagyon rosszul van, akkor azt mondom igaza van. Orvost fogunk váltani, mert már nem ez az első eset, hogy félre néz valamit. Pl a kislányomnak pelenkakiütése lett 6 hónaposan. Elég csúnya volt és szerinte az a jó megoldás, ha a 6 hónapos gyerek fenekére steroidos krémet kenek. Felhívtam a védőnőt és ő ajánlott rá krémet,amitől két nap alatt elmúlt a kiütés. Még a 3 napos lázra visszatérve, olvastam, ha kijönnek a kiütések ingerlékenyebb lesz a baba. Tényleg. Egész éjszaka szinte fent voltunk, csak sírt, vergődött az ölemben.
2015. jan. 31. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

szia.pestiek vagytok kedves utolso?

En megmondom oszinten orulnek ha a doki egybol kuldene bennunket vizelet vizsgalatra.Aztan ha nem jon ki semmi es nem mulik laz a ver vetelre. Szerintem csak alapos, mert vannak komoly betegsegek es azt kiakarja zarni. A verbol latszik ha nagy a baj.

Nalunk a dokinak konyorogni kell, hogy adjon mar egy beutalot vizelet vizsgalatra. Na ez a masik veglet.


Egyebkent az en kislanyomnak sem volt semi tunete arra, hogy hugyuti fertozese van(pedig mar 3 eves volt), mikor volt neki csak egett a laztol. Nem panaszkodott, hogy faj a hasa, vecere sem jart sokat, megis az volt neki.En talaltam ki, mikor mar 3. napja egett a laztol es mindenki haza kuldott, hogy virus. Gondoltam pisiljen valamibe, megnezem. Igy is tortent, kis ido mulva lepedekes lett a vizelete, akkor hivtam az orvost es elmondtam neki, igy kaptunk beutalot. Szoval itt a szulo kell megoldja a problemat tobbnyire sajnos.


Jelenleg kiderult virusos torokgyulladasa van, azert volt ennyire laza, mara mar lement, de borzasztoan kohog. Te kicsid hogy van? Lement a laza?

2015. febr. 2. 10:32
 14/14 anonim ***** válasza:

Miskolciak vagyunk.


Nálunk doktornéni nem alaposság miatt küld, hanem nem meri vállalni a felelősséget semmiért. Ez már nem az első eset volt, hogy a frászt hozta rám. Néha olyan diagnózisokat állít fel, hogy az eszem megáll. Nagyon sok rá a panasz, szóval nem érzem úgy, hogy bennem lenne a hiba. Nekem nincs bajom az alapossággal, de mikor 2 méterről mondja a gyerekről, hogy húgyúti fertőzés, úgy hogy meg sem vizsgálja, persze hogy nem hiszek neki.(nem nyomkodta meg a hasát, nem nézte meg a vesetájékát és uh-ra sem adott beutalót).Mi már jól vagyunk, elmúltak a kiütések és napok óta nincs láza. Ma ráadásul észrevettem, hogy kibújt a 7. fogacskája, szóval biztos az is belezavart a dolgokba. Remélem a te babád is hamarosan helyrejön és egy időre letudta a betegeskedést.

2015. febr. 2. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!