Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Éjszakai ébredések ellen jó...

Éjszakai ébredések ellen jó lehet a ciromfű tea 2 évesnek? Valaki próbálta?

Figyelt kérdés
2015. jan. 31. 20:20
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én citromfű szörpöt szoktam főzni nyaranta. Engem is kiüt, este szoktam inni, ha feszültebb időszakom van.
2015. jan. 31. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Az én fiam mindent megiszik, nem válogatós, de ezt nem volt hajlandó meginni pedig én is megakartam próbáltam. Amúgy tényleg rossz íze van.

2 éves lesz a kisfiam.

2015. jan. 31. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Sedatif pc-t próbáltad már?
2015. jan. 31. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
sedatif pc nekem is bevált anno,lehet adni kicsiknek is.A citromfűtől nem fog jobban aludni.
2015. jan. 31. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Próbálj inkább zsályát és rozmaringot , esetleg levendulát , vagy rózsaszirmot adva hozzá . Pici méz !
2015. febr. 3. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
A citromfű nyugtató hatású, én vizsgák előtt szoktam inni és sokkal jobban vagyok tőle. Szerintem simán megpróbálhatod! De ha biztos szeretnél lenni magadban, menj be a kedvenc patikádba, szúrj ki egy szimpatikus gyógyszerészt és kérdezd meg, hogy mi lenne a legjobb megoldás.
2015. febr. 3. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A citromfüvet elsősorban az antibacteriális , gyulladás enyhítő hatása miatt alkalmazzák , vagy az antioxidáns , esetleg a gombaölő tulajdonságaiért . A nyugtató hatása nem igazolt és csak esedékes . íze pocsék .

A fentebb említett zsálya , rozmaring , levendula és rózsa mellé , még megemlíteném a kakukfüvet és a kamillát is . Ezeket évszázadok óta használjük , (én személyesen , csak évtizedek óta ... ) és a hatásuk igazolt .

2015. febr. 4. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!