Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kisgyerekes, dolgozó anyukák,...

Kisgyerekes, dolgozó anyukák, hogy jut időtök mindenre?

Figyelt kérdés
Családra,háztartásra,pihenèsre,közös programokra? Jelenleg mèg gyesen vagyok de hamarosan kezdi az ovit a gyerekem,èn pedig megyek 8órába dolgozni.
2015. febr. 5. 16:23
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mikor még nem volt meg a 2. babám és a nagyonn már ovis volt, én dolgoztam sokkal "több" időm volt mindenre, mint most hogy itthon vagyok a kicsivel. Akkor nem szaladt a lakás sose, most igen, akkor mindig volt főtt kaja, most nincs. Valahogy másabb az időbeosztás ha kevesebbet vagy otthon szerintem. Bár én még gyeden vagyok (7 hós a babám), de szeretnék valami kiegészítő melót/suli/edzés vagy valami, mert így hogy egész nap itthon vagyok teljesen leszív a 4 fal...
2015. febr. 5. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
77%
Szinte sehogy. 4,5 éves a kislányunk, 3 éves 2 hónapos volt, amikor kezdte az ovit, én pedig visszamentem 8 órába dolgozni. Reggel 7-re viszem oviba, 8-ra érek be a munkahelyemre. Ha az apukája nem túlórázik, akkor ő megy érte, ha nem tud érte menni, akkor én. 2 napra főzök, általában hétkökzben 2 adagot kimosok. Estére elfáradok.
2015. febr. 5. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Koszi,hogy bemásoltad,ezeket már olvastam......
2015. febr. 5. 17:22
 4/9 anonim ***** válasza:
Ki mit másolt be?
2015. febr. 5. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem 2 van, a kicsi most kezdte az ovit. Én nem tudok mindent megcsinálni és nem is törekszem rá. Van ami belefér az időmbe, van ami nem. Van amit fontosnak tartok, más meg várhat. Nekem ez vált be, nem szeretnék ezen görcsölni.
2015. febr. 5. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. Hétköznap a túlélésre játszunk, hétvégén megfőzök több napra és valamit takarítunk közösen a férjemmel, de akkor is fontosabb az együtt töltött idő, mint hogy patyolat tiszta legyen a lakás.
2015. febr. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
1-es vagyok, én se értem mi ez a bemásolás amit írsz kérdező...
2015. febr. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Meg fogod te is oldani, ne aggódj rajta! Kicsit többet segít apa, kicsit kevésbé lesz tip-top a lakás, kicsit egyszerűbb ételeket főzöl, ezektől a dolgoktól nem dől össze a világ. A legfontosabbakra lesz idő, a nem annyira fontos dolgok meg vagy elintéződnek most vagy nem.
2015. febr. 6. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
2 gyerek van. A nagy 4 éves, a kicsi 1 éves. En 8 orában dolgozok, a férjem éjszaka dolgozik és nappal van otthon a kicsivel. Fél 5 mire hazaérek az oviból. Nagyon nehéz, megpróbálom beosztani. Egyik nap fozok, a másik nap mosok, surolok stb. Hétvégén van a nagymosás és nagytakarítás. Estére ki vagyok teljesen nyúlva.
2015. febr. 6. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!