Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Aki később lövette ki lánykája...

Aki később lövette ki lánykája fülét, nem csecsemőként, hogy viselte utána?

Figyelt kérdés
Lánykám 2,5 éves, az első után sírt, persze fájt neki, de meg tudták csinálni könnyen a másikat is. Lenyugodott pár perc múlva, utána még sétáltunk nagyot. Amióta itthon vagyunk nyűgös, sokat sír, kapott Nurofent, nagy nehezen 1x mondta, hogy a fülcimpája fáj, létezik? Most apja próbálja altatni (itthon van), rég volt ennyire sírós.
2015. febr. 9. 14:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Én négyévesen lövettem ki a lányom fülét, amikor ő kérte. Iszonyat kínszenvedés volt, nagyon ordított. Viszont utána semmi baja nem volt (igaz egy fagyit kapott fájdalomcsillapítónak, mondjuk ez nem februárban volt). Szerintem a kislányodnak valami más baja lehet.
2015. febr. 9. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Meg se akarja nézni a fülbevalót a tükörben, egyszer közelített a füléhez a kezével, mikor nyugodt volt egy ideje, akkor újból sírni kezdett
2015. febr. 9. 14:46
 3/3 anonim ***** válasza:

Na ne viccelj. Minek adtál neki Nurofent?

Akkor érte egy sokk, oké. De utána nem fájhat. Max ha begyullad, de akkor gennyes, piros, dagadt.

Azért, mert volt egy rossz élménye, ami miatt sír, nem kell neki gyógyszer.

Nekem 15 évesen lett kilövetve, meg 20 évesen + 1 lyuk. Nem fájt.

2015. febr. 9. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!