Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miért nem akar a saját ágyában...

Miért nem akar a saját ágyában aludni a lányom?

Figyelt kérdés
A kislányom 19 hónapos,kb 2 héttel ezelőttig nem volt semmi gond.Esténként mindig mellettünk alszik el,utána beteszem a kiságyba.Éjfél és 1 között felébred,elkezd sírdogálni,kiabál,hogy"anya" és oda kell vegyem magunk mellé.Már próbáltam azt is,hogy mikor visszaalszik,akkor visszateszem az ágyába.De nemsokára újból felébred és kéredzkedik vissza.Mellettem semmi baja nincs,alszik,közben szorítja a kezemet.Mondjuk nekem és apának sem jó,mert kényelmetlen,hiszen őnagysága forog össze-vissza,néha arra ébredek,hogy félig lenn lógok,vagy éppen az oldalamat rugdossa mert éppen keresztben alszik.Egyszerűen nem értem miért van ez,miért nem jó neki az ágyában?mit tudok csinálni,hogy újból ott aludja végig az éjszakát??
2011. jan. 20. 22:31
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem rakd magadhoz, az ágyába próbáld nyugtatni puszi, simogatás gyere ki a szóbábol ha megint rákezd menj vissza szó nélkül fektesd le gyere ki. Elöbb utobb le szokik addig kitartás.
2011. jan. 20. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ahogy az első válaszoló irta. Nem lesz könnyü, mert sirni fog, de ha azt akarod, hogy a saját àgyàban aludjon, mást nemigen tehetsz.
2011. jan. 20. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha másik szobában van az ágy, egyszerűen nála kell aludni. Mivel átmenetileg fél valamitől. Azt mondod ,hogy csak vendégségbe alszol ott. Egy fotelágy, vagy matrac megteszi.
2011. jan. 24. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!