Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyibe került az autósüléset...

Mennyibe került az autósülésetek? Miket vettél figyelembe a vásárlásakor? Mennyire számított az ára?

Figyelt kérdés
2015. febr. 23. 22:48
 1/5 anonim ***** válasza:
43%
A 0-13 kg - os autóshordozó 15 ezer volt. Azt néztem hogy kényelmes legyen. Mivel havonta 1-2 alkalommal utazunk és csak a szomszéd városba (ami 15 km), nem kellett sok szempontot figyelembe vennem. Alapvetően mindegyik ülés azt a célt szolgálja hogy megtartsa a gyereket, tehát ezt tekintve az olcsó is ugyanolyan jó. Olyat nem engednének piacra dobni, ami nem véd. A nagyobbiké 9-36 kg - os és bár ajándékba kaptuk, olyan 30 körül van kb.
2015. febr. 23. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Volt egy vízszintesig dönthető hordozónk a 0-13 kg-os kategóriában. Ez most 60e Ft körül van, mi akkor a babakocsival együtt vettük, úgy olcsóbb volt.

9-18 kg-os Maxi Cosi Priori XP, elnyűhetetlen, a második gyerek használja.

15-36 kg-os van egy Römer Kidfix és egy Cybex Solution X fix. Ennél a kategóriánál nekem fontos volt az isofix, különben csak a 3pontos öv fogja a gyereket, amit keveseltünk. A hordozón kívül a három ülés napi használatban van, két gyerekünk van. Hosszú távra terveztünk az ülésekkel, így nem a legolcsóbb kivitelt vettük meg és mindet újonnan. Az árat tekintve is körbejártuk a témát, így a legutóbb beszerzett ülést Németo-ban vettük, még postaköltséggel együtt is 15e Ft-tal volt olcsóbb, mint itthon lett volna.

2015. febr. 24. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A hordozó után ilyenünk volt:

[link]

Ezt 2 évesen cseréltük, most ilyenünk van:

[link]


Sajnos nincs isofix az autónkban, ha lenne, olyat vettünk volna, de ezekkel is teljesen meg voltam/vagyok elégedve. Ami nekem szempont volt, hogy ne pajzsos legyen, azt nem viseli el a fiam.

2015. febr. 24. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
18kg isconcord ultimax 2, eleg draga volt,de a biztonsag a legfontosabb . Az adac oldalan megneztem melyik autosulesek kaptak kivalo minositest , ez alapjan valasztottunk .
2015. febr. 24. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Cybex Juno Fix ülést vettünk (9-18 kg), 65 ezer Ft volt. Törésteszteket, rangsorokat néztünk át alaposan, valamint én szerettem volna, ha pajzsos gyerekülést választunk, mert ezt biztonságosabbnak találom.


Reményeim szerint soha nem tapasztaljuk majd meg, hogy tényleg jó ülést vettünk-e.

2015. febr. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!