Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mikor tért át gyermeked a...

Mikor tért át gyermeked a napi 2x-i alvásról az ebéd utáni 1x-ire? Magától tette vagy valami miatt Te szoktattad át?

Figyelt kérdés
Milyen évszak volt akkor?

2015. febr. 24. 12:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
10 hós volt, ősz. Magától tért át, nem aludt el délelőtt, akármit is csináltam vele. Néha még előfordult egyszer-egyzser, aztán elmaradt.
2015. febr. 24. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
8 hónaposan. Nyár volt, magától tért át.
2015. febr. 24. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Nagy: 1 év körül.

Kicsi: 6-7 hónaposan.


Hál' istennek egyszerre, egy időben alszanak, így nagy mázlim van.

Az elején megőröltem, hogy pisilni se tudtam elmenni, mert hol a nagy volt fent, hol a kicsi. Egy percem se volt magamra.

Olyan boldog voltam, amikor a kicsinek is kitolódott az alvásideje.


Én egyiknél sem "formáltam", saját maguk alakították így.

2015. febr. 24. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
11 hónapos volt és május. Én segítettem neki, mert már nagyon nyűglődős volt a 2 alvás, nehezen aludt el és nem is jól aludt. Úgy csináltam, hogy a délelőtti alvás idején mentünk sétálni. Az elején még elszundikált egy kicsit, de gyorsan rájött, hogy sokkal érdekesebb nézelődni. Innentől kezdve ebéd után pillanatok alatt elaludt és aludt 3,5-4 órát. Most 2,5 éves elmúlt, ugyanígy működik, nagyon jó alvó.
2015. febr. 24. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
0%
Hát már nem is emlékszem.Mi szoktattuk rá.Letettem az ágyra kb:13.00kor mellé feküdtem és hagytam aludni 15-16.00ig.Aztán felkeltettem.Ja és el ne felejtsem megemlíteni csakis kizárólag világos szobában tehát nem sötétített.Sokan rosszul csinálják és a kicsi nem fogja tudni mikor van éjjel.Alvás ideje 21.00-másnap 10/11.00ig volt és egyszer se kelt fel éjjel.
2015. febr. 24. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
15 hónaposan
2015. febr. 24. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
16 hónapos volt. Egyik napról a másikra nem aludt el a megszokott időben délelőtt. Tél volt.
2015. febr. 24. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Irigykedek!

Kislányom nemsokára 1,5 éves, még mindig 2x alszik, és hiába próbálkozom, nem jó az 1 alvás. Néha előfordul, hogy kimarad a délelőtti alvás, ilyenkor este nem lehet vele bírni olyan fáradt.

2015. febr. 24. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
9 hònaposan, nyár volt.
2015. febr. 24. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
8 hónaposan. Előtte 7 hónaposan kezdett már leszokni róla, de akkor jött az óra állítás, és kicsit megzavarta. Ősszel volt. Magától szokott át, sosem volt nagy alvó. A mai napig nem az, pedig már 4 éves.
2015. febr. 24. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!