Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mikor tért át gyermeked a...

Mikor tért át gyermeked a napi 2x-i alvásról az ebéd utáni 1x-ire? Magától tette vagy valami miatt Te szoktattad át?

Figyelt kérdés
Milyen évszak volt akkor?

2015. febr. 24. 12:30
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Magától, 17 hónaposan. Igaz, néha még előfordult, hogy kétszer aludt, tehát nem volt átmenet nélküli a dolog. Nyár vége volt, szeptembertől ment bölcsibe, így pont jól tudott az ottani napirendhez igazodni.
2015. febr. 24. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. 16 hónapos a fiam és látom hogy a korosztálya már nem alszik napi kettőt, de úgy tűnik ő még igényli - ha program van fenn tud maradni, de nagyon fáradt lesz dél körül már. Hagyjam hogy magától térjen át vagy segítsek neki?
2015. febr. 24. 14:10
 13/14 anonim ***** válasza:

Első gyerekem magától tért át az egy elvásra, 1évesen, márciusban.

Második 20hónaposan még kettőt aludt, amikor a legkisebb tesóka született. 21hónaposan kezdtem húzni a délelőttöket vele, és 22hósan szoktattam át, ekkor volt április-május.

Harmadik gyermekem szintén 17hós volt, mikor elkezdtem vele is direkt húzni a délelőttöket, és nagynehezen átszokott az egyalvásra, kb másfél éves korára, ekkor augusztus volt.

2015. febr. 24. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Az én fiam 20 hónapos koráig kétszer aludt. Mondták is ,higy megy igy bölcsibe. De mire 2éves lett szépen beállt ebéd utáni alvásra. Nagy az alvás igénye most is. 3 éves kisfiú.
2015. febr. 25. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!