Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szerintetek korai 13-14...

Szerintetek korai 13-14 fokban a tavaszi dzseki sportcipő?

Figyelt kérdés
Tegnap délután nagyon jó idő volt nálunk 13,5 fok. 3 èves kislányomra sétához sportcipőt adtam meg az àtmeneti tavaszi dzsekijét persze alatta azért volt egy vèkonyabb meg egy vastagabb pulcsi. Pamut sapit adtam rá. Sok ennyi idös gyereken még vastag csizma vagy bakancs meg téli kabàt sàl vastag sapi. Sőt egyik ismerősöm a 2 éves lànyàt téli overálban tolta babakocsiban ès a làbzsákban is benn volt. Kicsit megijedtem hogy kivetkőztettem, de nem fázott. Ti mit adtok ilyen jo időben a gyerekre?
2015. márc. 10. 08:14
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
teljesen jó. Kisfiamon már 2-3 hete sport cipő van. Rajtam is. Ma pedig elővetem a vastagabb tavaszi kabátját is. A télit elteszem a szekrénybe.
2015. márc. 11. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!