Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2 éves kislánynak triciklit...

2 éves kislánynak triciklit erdemes venni?

Figyelt kérdés

2015. márc. 20. 13:20
 1/10 anonim ***** válasza:
50%
Én inkább már futóbiciklit vennék
2015. márc. 20. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 schocko ***** válasza:
61%
Én is, vagy rendes bicajt...
2015. márc. 20. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
szerintem igen. enyém 2 évesen már száguldott vele, akkor kapott rolit is, azt is nagyon szerette.viszont a futóbicikli tényleg ekkor jó, mert 3 évesen már biciklizhet. nálunk kimaradt, 3 évesen megkapta a rendes biciklijét, kicsit bánom, hogy nem futóbiciklizett, bár akkor még nem volt ekkora divat :)
2015. márc. 20. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nekem 2 èves múlt decemberben a kisfiam, úgyhogy sajàt tapasztalatot írok.


Van triciklije, de a mai napig nem tudja mèg tekerni. Mutatjuk folyton hogy kell de egyenlőre nem megy neki, viszont szülőkormànyos ès azt nagyon èlvezi ha toljuk.


Mindenki annyira favorizàlja a futóbiciklit... hàt èn nem. Az èn fiam nagyon fèl rajta, rà se akar ülni, túl instabil neki szerintem ez ami legfőkèpp megrèmíti. Gyereke vàlogatja, nekünk nem jött be -talàn majd ha idősebb lesz.


Az abszolút nyerő nàlunk a motor. Imàdja. Úgy szàguldozik vele hogy alig győzünk futni mellette.

Motorból is van többfajta. Mi magunkkal vittük a jàtèkàruhàzba a kisfiúnkat, ès vagy 5 fèlère is ràültettük mire megtalàltuk a tökèleteset. Egyik túl kicsi volt, màsikban elakadt a hàtsó kerekèben a làba ha hajtani akarta, harmadik túl gyenge minősègű-instabil volt stb. Ez ami van, tökèletes.

2015. márc. 20. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nálunk nem jött be a tricikli, egyik gyerekemet sem érdekelte. A középső lányom volt 2 éves pár hónapos amikor megkapta a futóbiciklit. Az első pár alkalommal ő sem érzett rá, de nagyon hamar belejött. Körülbelül egy hónap elteltével már felhúzott lábakkal egyensúlyozva ment le a lejtőn. Nagyon hamar ráéreznek, és nagyon jól fejleszti az egyensúly érzéket.
2015. márc. 20. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Kicsit nehezebb a futóbringát megtanulni, de ha sikerült, akkor sokkal hamarabb tudni fog rendes (nem pótkerekes) biciklin menni. A triciklinél megszokja a biztonságot nyújtó pótkerekeket.
2015. márc. 20. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

1. vagyok. Köszönöm a lepontozást, bár mindenki jobban a futóbiciklit favorizálja, szerencsére. Pl. segíti az egyensúlyérzéket. Azén gyerekeim könnyen belejöttek, a triciklire hébe-hóba néztek rá és most 4-5 évesen tekerik a rendes bicajt.

Rollert nem szabad, mert csak az egyik agyféltekét dolgoztatja és az kisgyerekeknél nem biztos, hogy jó dolog. Ezt a gyógytornászunk mondta.

2015. márc. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Koszonon a segitseget! Nálunk is a motoroas megy.En se pártolom a futobicajt gyerek koromban nem is emlekszem hogy lett volna ilyen (28 èves vagyok)
2015. márc. 21. 05:25
 9/10 anonim ***** válasza:
Bár lett volna... Nem kell félni minden új találmánytól. Jót tesz a gyerek egyensúlyérzékének. Hamar megtanulják.
2015. márc. 21. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nos, èn biztos nem akarok vitafórumot indítani a futóbicikli hasznossàga kontra feleslegessège tèmàban.

33 èves múltam èn is tökèletesen felnőttem futóbicaj nèlkül... azazhogy bocs... nem. Amíg nem tudtam tekerni èn is úgy hajtottam làbbal a biciklimet... szóval mondhatjuk futóbicajom volt.

A nagylànyom is felnőtt nèlküle →akkor mèg nem is volt ilyen, először motorja majd triciklije kèsőbb pótkerekes bicaja volt. Semmi hàtrànya nem szàrmazott hogy a futóbicaj kimaradt az èletèből.

Nekem nincs problèmàm azzal aki szerint ez fantasztikus talàlmàny.

De azèrt làssuk be, ez színtiszta üzlet: van egy bicikli aminek leveszem a pedàljait ès ott a futóbicaj. Csak ha ezt így hirdetnèk akkor nem lehetne 12-15 ezreket/futóbicaj lehúzni az emberekről.


Viszont azzal sincs semmi problèma ha egy gyereknek megveszik, de azzal sem ha valaki nem veszi meg. A gyerek normàlis fejlődèse nem a futóbicaj meglètèn vagy hiànyàn múlik.

Mint màr írtam az èn kisfiam fèl tőle/rajta (rokon gyereknèl kipróbàltuk) ès biztos hogy nem fogom ràerőltetni.

2015. márc. 21. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!