Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Éjjel nem alszik a 2,5 éves...

Éjjel nem alszik a 2,5 éves gyerekem, mit csináljak? A bölcsiben 2 órát alszik délután.

Figyelt kérdés
Már nagyon ki vagyunk merülve, sok mindent kipróbáltunk (Aludj jól gyermekem, odafekvés mellé, egy szobában alvás, egyedül alvás...) Most éjjel pl.2 órát sikerült aludnunk egyfolytában, de 23-hajnali 4-ig egy szemhunyást sem. Mit tehetnénk, hová forduljak?

2015. márc. 27. 08:23
 1/1 anonim ***** válasza:
Ugyanez pepitában :( Mi elmentünk dr. Gál Évához, aki mondta, hogy az étkezésen is sok múlik, pl. este 6 után már ne egyen, és 4 után lehetőleg ne egyen se meleget, se gyümölcsöt, lefekvéshez kapjon tápit vagy tejet. Nálunk nem vált be, de hátha nálad igen. A megnagyobbodott mandula miatt is nagyon rosszul szoktak aludni, érdemes azt megnézetni, illetve ha bármi gyanú felmerül, akkor allergia tesztet, mert ha mondjuk házipor erősen irritálja, akkor is zaklatott lehet az éjszaka. Javasolt még neurológus egy magnerotot este (széttörve vmi gyümilével), de nem látom, hogy az sokat változtatott volna. Viszont ami érdekes: beteg voltam, és Anyu átjött, mert ha a párom megy be, akkor tudja, hogy én is ott vagyok, és visong utánam, de Anyut elfogadja éjjel is - ha ő van itt, sokkal kevesebbszer kel, és sokkal előbb visszaalszik.
2015. márc. 27. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!