Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen tetűírtót vegyünk? SOS

Milyen tetűírtót vegyünk? SOS

Figyelt kérdés
Kislányom ovis.Ma reggel vettem észre,hogy van egy tetű a fejébe...azóta is tisz ista ideg vagyok.Még soha nem voltak tetvesek...én is csak 1* gyerekkoromba,mert elkaptam az egyik osztálytársamtól.Ami érdekes az az,hogy azóta többször átnéztem neki,és találtam kb 6 db serkét is,de azok mind döglöttek voltak.De mitől döglöttek meg?
2015. márc. 27. 15:45
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Van amúgy ikertesója is,egy csopiba járnak.Neki is néztem reggel óta többször,de neki nem találtam benne semmit.Akkor neki ne is mossam meg az írtóval a haját?
2015. márc. 27. 15:47
 2/20 anonim ***** válasza:
a serkék nem döglöttek. abból kelnek ki a tetvek. a bogár maga a tetű, gyógyszertárba bármit veszel, jó. és ecetes vízzel öblítsd a hajukat mert az ecet feloldja a kötőanyagot amivel ráköti a hajszálra a bogár a serkét, és sűrű fokú fésűvel fésüld át őket.
2015. márc. 27. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Paranit. Van hozzá fésű is.
2015. márc. 27. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Paranit, egyertelmuen. Nem olcso de hatasos. A Pedextol vigan maszkaltak benne a tetvek.
2015. márc. 27. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Akkor a serke az ilyen" összeszáradt"valami? Ahajon ilyen fényes,amikor meg lehúztam,olyan volt,mintha döglött lett volna
2015. márc. 27. 16:37
 6/20 A kérdező kommentje:
Azt olvastam,ha összenyomom a körmömmel,akkor pattog vagy mi,de ez nem pattogott.
2015. márc. 27. 16:40
 7/20 anonim ***** válasza:
Az a serke héja, abból kelnek ki...
2015. márc. 27. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Hogy mi?Akkor valószínűleg van több tetű is?Reggel óta már többször átnéztem,de nem találtam több tetűt.
2015. márc. 27. 16:49
 9/20 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, ki fogod irtani a dögöket. Kövesd a használati utasítást, majd alaposan fésüld át a kimosott hajat.
2015. márc. 27. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Nézd a tarkót és a fülek mögött. De ne nagyon erős fényen, mert akkor elbújnak.
2015. márc. 27. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!