Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kitől kaphatok segítséget?

Kitől kaphatok segítséget?

Figyelt kérdés
Van egy 5éves nagyon figyelemzavaros,makacs,hisztis lànyom és mindennap kikészíti a hisztijével,makacssàgàval.Óvodàból elküldtek minket pszichológushoz meg fejlesztő pedagógushoz ahol azt kaptuk,h.semmi baj vele csak a nevelésen kell csiszolni,de nem tudunk semmi nem hasznàl,idegileg ki vagyok ma is sírtam emiatt.
2015. márc. 28. 12:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Napirend, sok-sok mozgás. Nekem a fiamnál beválik. Biciklizés, futkosás, játszótér, stb.
2015. márc. 28. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ezen is túl vagyunk de csak a hiszti meg a szégyenkezés vsn mindenhol...
2015. márc. 28. 12:09
 3/4 anonim ***** válasza:

a halolaj, omega 3 é 6 növeli a koncentrációkészséget

nagy szüksége van a szervezetüknek amúgy is rá

2015. ápr. 2. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

De honnan veszed, hogy figyelemzavaros, ha a pszichológus és a fejlesztő pedagógus szerint nem az?

Javaslom, próbáljátok meg a TSMT-t. És ha tényleg figyelemzavaros, az nem fog megoldódni attól, ha szigorúbban neveled. Ne gondold, hogy a neveléssel rontottad el őt (ha tényleg figyelemzavaros). Inkább a saját fejedben kell átállítani valamit, kicsit több elfogadásra lesz szükséged, ugyanakkor persze határozottnak is kell lenned. És mindenképp el kell kezdeni a feljesztést. Hol laktok?


Egy hasonló hatéves kislány anyukája

2015. ápr. 3. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!