Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ha kengurúba teszem a babát...

Ha kengurúba teszem a babát biciklizhetek vele?

Figyelt kérdés
Negatívok kíméljenek,most vettem egy kengurút és nem tudom ha messzebb megyünk ne keljen annyit sétálni.
2015. ápr. 1. 09:28
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
én nem merném...félek hogy kiesne. elszakad, eltörik, kikapcsolodik, a gyerek kipottyan te meg elkapni sem tudod...a nővérem tett a face-ra képet ahogy magára van kötve a gyerek és úgy teker...hát én tuti frászt kapnék.
2015. ápr. 1. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
nem, elszakadhat, eleshetsz, megbillen az egyensúlyod, babával biztos hogy nem bicikliznék, legalább a 2 éves korát kivárnám és akkor esetleg kemény tartású műanyag székben, hogy ha el is esünk, az koppanjon először.
2015. ápr. 1. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem, így nem viheted a gyereket:S
2015. ápr. 1. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem, és ezt nem én a negatív mondja, hanem a KRESZ. Nyilván nem véletlenül - teszem hozzá, hanem mert súlyosan balesetveszélyes.
2015. ápr. 1. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
*én, a negatív
2015. ápr. 1. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem, semmiképpen! Mi van ha elesel? Belegondolni is szörnyű :(.
2015. ápr. 1. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat igazatok van,ha elesünk nagy baj lehet,Isten őrizz!
2015. ápr. 1. 09:39
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Eleve kenguru helyett hordozókendőt kellett volna venned... De ha ezen túllépünk, akkor a fentiek leírták, tilos.

Ha jól tudom, 9 hónapos kortól viszont mehet biciklis babaülésbe. Addig kitartás! :)

2015. ápr. 1. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Vagy biciklis babaülésbe lehet vinni, vagy van biciklis utánfutó, ami esésnél is állva marad.

Én is hordozok, de életemben egyszer szóltam be anyukatársamnak, amikor ilyet láttam, hogy kendőben bicikliznek. Nagyon balesetveszélyes, a gyerek életébe kerülhet.

2015. ápr. 1. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!