Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hiperaktív-figyelemzavaros...

Hiperaktív-figyelemzavaros gyerekek szülei, ti hogy viselitek ezt a betegséget?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 2. 12:34
 1/9 anonim ***** válasza:
én voltam az,nem az én gyerekem. anyukám amíg tudott,otthon maradt velem,jócskán többemberes voltam. aztán azt mondták a sulioban,speciálisba iratnak át,ha nem írat nekem gyógyszert,úgyhogy csináltak vizsgálatokat,teszteket,miután az jött ki,hogy használ adtak. később kinöttem,már nyoma sincs ennek,azt az időszakot kell kihúznod.
2015. ápr. 2. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ez nem betegség! Célirányos következetes neveléssel, sok fejlesztővel, TSMT tornával, sporttal szinte minimálisra lehet csökkenteni a "problémát". Nálunk 4 év kemény munkája megis hozta a várva várt eredményt.Bár tényleg kemény volt, de sosem tekintettük betegségnek!
2015. ápr. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nagyon egyetértek a 2-es válaszadóval. Sosem kezeltük betegségként, elfogadtuk a fiunkat olyannak, amilyen, és igyekeztünk mindenféle módszert kipróbálni. Jártunk tornára (akkor még nem TSMT volt a neve), speciális úszásra, meg még ezerfelé.

Kisiskoláskorában minket is kényszerített az iskola a gyógyszerszedésre. Ritalint kapott a gyerek, amitől befordult, depressziós tüneteket produkált, hát leálltunk vele. Kerestünk egy elfogadó iskolát, költöztünk is emiatt,és szépen lassann kinőtte a gyerek. Ma már 21 éves, és kutya baja:-)

2015. ápr. 2. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

arra a tornára, én is jártam,és nagyon szerettem :-) arra nyugodtan vidd :-)

1es

2015. ápr. 2. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

rengeteg hiperaktív gyreknél kimutattaák, hogy nagyon alacsony a B vitamin készletük, meg egyéb vitamin szintjük is, valamint omega 3 és 6 re mérhetetlenül szükségük van(magzatkorban meg jódhiány is okozhat hiperaktivitás)

magyarán rengeteg függ a vitaminhiánytól.

2015. ápr. 2. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
1-es! Téged hová hordtak? Mi Pesten a Madarász utcai kórházba jártunk Sütő Csabához. Imádták a kölykök:-)
2015. ápr. 2. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

nem emlékszem,mert 9-10 éves koromban jártam. a tesztek a vadaskertben voltak,nem tudom a torna is ott volt-e. ha fontos,megkérdezhetem anyukámtól hová vitt. az biztos,hogy szerettem,egy jó fej nő tartotta,jó kis játékokat is kitalált meg mindent :-)

1es

2015. ápr. 2. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mi is a Vadaskertbe jártunk:-)
2015. ápr. 2. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
akkor azt biztos szereti. mikor én voltam, egy csomó gyerek volt ott, meg kosárpálya,pin-pong meg csocsóasztal :-)
2015. ápr. 2. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!