Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után nektek mikor lett...

Szülés után nektek mikor lett a hasatok újra a régi?

Figyelt kérdés
Másfél éve szültem, fél éve aktívan sportolok, heti 3 alkalommal. Nem híztam sokat, 13 kg-t, és a sportnak hála már a teherbeesés előtti súlyomnál is jobban állok. Csak a hasamon a bőröm... hát nem valami épületes látvány. A felesleg lement róla, és még szülés után sem jött helyre. Vannak tapasztalataitok, hogy mivel érdemes kenni, milyen jó trükkök vannak bőrfeszesítésre?

2015. febr. 25. 10:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
51%
sosem fogsz úgy kinézni mint szülés előtt, mert már szültél.
2015. febr. 25. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
kb 4 hónappal később már olyan volt mint régen, leszámítva a császárból maradt heget. Ez inkább genetika és kor kérdése szerintem. Ráadásul én semmit nem sportoltam. Annyi a különbség, hogyha sokat zabálok, akkor könnyebben kidudorodik mint azelőtt. Igyál sok vizet, az hidratálja a bőrt belülről, kevésbé fog ráncosodni. (Nekem legalábbis ilyeneket mondtak )
2015. febr. 25. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

A hasizmom enyhén szétnyílt. Így hiába nem volt felesleg rajtam, köldök felett maga a hasfal domborodott ki. Hasizom célzott edzésével visszament, nagyjából 10 hónappal a szülés után. Hozzátartozik, hogy kb 7 hónapig semmit nem csináltam vele, így 2 hónap kellett a korrekcióra.


A köldököm viszont meglöttyedt, az nem is fog visszaállni.

2015. febr. 25. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Több anyukánál láttam, hogy azért kemény munkával sikerült visszadolgozni. Sokan célzottan edzettek rá. Nekem maga a hasam alakra visszament, tényleg elégedett is lennék, ha a bőröm nem lenne megereszkedett. Mivel 26 éves vagyok, még remélem, sikerül fiatalos pocit varázsolni. Ez a mostani inkább nyugdíjas koromra lenne elfogadható.
2015. febr. 25. 11:47
 5/15 anonim ***** válasza:
Vannak direkt has feszesítő krémek, de kipróbálhatod pl. a Nivea Q10-et is. Ha csak a bőrrel van gond, akkor ezek valamennyire segítségedre lesznek. Nekem is megnyúlt, meg csíkos is, de a csíkokra nem sok megoldás van, max méregdrága kezelés.
2015. febr. 25. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Valamennyit fog még javulni, de a régi sose lesz, kenheted bármivel, tornázhatsz, akármit. Az a bőr már kinyúlt, a szövetek sérültek nyúlás közben, és nem tud 100 %-ban regenerálódni.
2015. febr. 25. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Ez genetikai kérdés. Én négy héttel ugyanolyan voltam. Sosem voltam molett, sosem voltam sportos, olyan átlagos, a böröm nem nyúlt, striák nem lettek, de a gyerekeim és a hasam is picik voltak. De ez sem jelent semmit. Alkati kérdés, valakinek kis pocakkal is nagyot nyúlik a böre, valakinek visszaáll, valakinek sosem lesz a régi.
2015. febr. 25. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Nekem sokkal jobb lett az alakom, mint szülések előtt, pedig rengeteget híztam, de olyan csíkos a hasam, hogy a férjem előtt is szégyellem magam...
2015. febr. 25. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Nekem nem lett még olyan, mint régen volt,2 éves a fiam.

Tudom, hogy ehhez célzottan kellene hasizomgyakorlatokat végeznem, de még nem álltam neki (kialvatlanság, sokszor 0-24 egyedül a gyerekkel stb...), nem tudom, mennyi idő alatt lenne hatása.

Nekem is szétnyílt a hasizmom, hiába vagyok vékony, úgy nézek ki, mint 20 hetes terhesen (nekem akkor kezdett látszódni, bár csak a szűk család látta rajtam, akik tudták, hogy amúgy teljesen lapos hasam van, 20 hetesen úgy néztem ki, mint aki felpuffadt).

Nekem anno a dr.Kelen bőrfeszesítő krémje vált be (más területeken), de a hasamat is kentem vele, a bőrrel nincs is gondom.

2015. febr. 25. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nekem olyan, mint régen. Genetikailag ezt kaptam. Nem bezzegelni akarok, csak írták többen, hogy soha nem lesz ugyanolyan. Ötletem sajnos nincs, szerintem viszont aktív sporttal rendbejön.
2015. febr. 25. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!