Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Féreghajtás! Miért nem látszik...

Féreghajtás! Miért nem látszik a féreg a szekletben?

Figyelt kérdés

Előre is elnézést, hogy ilyen gusztustalan témában kell kérdeznem, de érthetetlen számomra. Hátha valaki meg tudja magyarázni...


Kisfiamnal elhúzódó hörghurut miatt vervetel kért az orvos, amiben megemelkedett eozinofil érték latszodott ami fergessegre utal.

Vermoxot kaptunk, csütörtök este vette be. Se előtte, de ami jobban aggaszt, hogy azóta sem látunk a szekleteben semmit. Pedig felturjuk jo alaposan.

Ma hívtam a dokit, aki csak annyit mondott, hogy nem is biztos hogy fogjuk látni. Orsoféregről van szó, tehát nem a kis hajszálvékony fajta amit ne lehetne észrevenni....


Miért nincs a szekletben? Nem hat a vermox??? Lehetséges lenne hogy megemésztődnek.odabenn? Nem értem!!!


Csütörtökön kapja a 2. Gyógyszert.


Valaki volt már hasonló cipőben?


2015. ápr. 13. 16:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Volt mikroszkópos féregpete vizsgálat vagy az orvos csak úgy rámondta ?
2015. ápr. 13. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Adtatok le mintát?
2015. ápr. 13. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

A vérvizsgálat alapján diagnosztizalta ezt a doki. De sajnos igaza van, mert a paromnal látszik a fféreg. Én nem nézem a sajatom, mert babát várok, így úgysem szedhetek fereghajtot. :-( én fokhagymat eszem ezerrel.


Most ami gyanús volt a szekletében az az, h olyan mintha kokuszreszelek lenne benne. Ez lenne vajon a pete? De kifejlett fereg miért nem ürül????

2015. ápr. 13. 18:07
 4/6 anonim ***** válasza:
Majd ha vége a kúrának. Akkor várható.
2015. ápr. 13. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mi lett végül, jól vagytok? Kiürült?
2015. ápr. 18. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Szia!

Kedves vagy hogy érdeklődsz! :-)

Továbbra sem látszik semmi a szekletében.... :-( most csütörtökön kapta a 2. Adagot, ezzel a kúra befejeződött.

Csütörtökön voltunk dokinal is, aki végre nem hallott zorejeket a tudejeben uh gyogyultnak nyilvánította. (a hörghurutjat a fergessegnek tulajdonította a doki)

Tény h már egyáltalán nem köhög, uh azért lehet h hatott a fereghajto. Nem tudom.... Azért továbbra is vizsgáljuk a szekletét, biztos ami biztos.

2015. ápr. 19. 11:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!