Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogy értessem meg a lányommal,...

Hogy értessem meg a lányommal, hogy az ő ruhái nagyok a babára, és a baba ruhái kicsik rá?

Figyelt kérdés

A sírba visz, mikor órákat hisztizik, hogy ő már pedig felveszi a pici baba ruháját, pedig már 20 hós...

A saját cipőjét meg a babára adatja ha kell 100-adszor is, és nem érti meg, hogy nagy rá, és leesik róla...

Emelett jön a kistesó, pakolom a ruháit, azokat is mindig fel akarja venni, pedig hát már nem jók rá...

Van valami ötletetek? Mert mi már kifáradtunk...


2010. febr. 20. 12:01
 1/7 anonim válasza:
0%
Mennyi idős a leányzó? (én mikor öcsém született, 5 éves múltam, és én is lenyúltam dolgait, kevesebbet foglalkoztak velem, ez hiányzott, aztán ez a korszak elmúlt)
2010. febr. 20. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Írtam hogy 20 hós, és még nincs kistesó, csak lesz, de a babájával már rég ezt csinálja..
2010. febr. 20. 12:11
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia! Hát lehet ha nem erőlteted nála akkor elfelejti. Még párszor biztos fel kell adni a cipőjét a babájára :) de szerintem majd megunja ezt is és abbahagyja, addig meg kitartást!!!
2010. febr. 20. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nálunk ez akkor volt, mikor megszületett a kistesó. A lányom akkor volt 2 éves. Fel akarta venni a pici ruhákat, én meg próbáltam neki segíteni(hogy magától jöjjön rá, nem fog menni). De hamar rájött, hogy bizony ez rá már nagyon-nagyon kicsi. Elmondtam neki, hogy mikor ő ilyen pici volt, akkor rajta is ez volt. Megértette és azóta már nem akarja felvenni.

Szerintem az idő nálatok is megoldja. Ha fel akarja venni, engedd, hogy megpróbálja!

2010. febr. 20. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Engedem, de mivel nem megy, hisztizik...

Mi is megbeszéltük, hogy ez a kistesóé lesz ,mert ő már kinőtte, de nála még nem jött el a "megértettem" idő:-)

2010. febr. 20. 15:10
 6/7 anonim válasza:
Érzi, hogy már nem ő lesz az egyetlen, ezt próbáld valahogy megoldani, hogy ne érezze úgy, hogy ha a kistesó megjön, akkor őt elhanyagoljátok. Nálunk sajnos engem elhanyagoltak.
2010. febr. 20. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
én hagynám. volt egy kis piros téli kabátunk nyáron a negyven fokban képes volt belepréselni magát és abban lenni, de engem nem zavart.
2010. febr. 20. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!