Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miért csinálja ezt a fiam?...

Miért csinálja ezt a fiam? Nem akar oviba menni.

Figyelt kérdés

Középsős, mindig szeretett oviba járni. De pár napja nem akar. A hét elején nagy hiszti volt, hogy ő beteg, és betegen nem lehet oviba menni. Semmi baja, persze. Nagy nehezen kiszedtem belőle, hogy összeveszett a barátnőjével. Mondtam neki, hogy menjen oda hozzá, simogassa meg, hívja játszani, majd megbékél. Mondta, hogy minden hiába, már próbálta. Persze aznap mégis kibékültek. Ennek ellenére másnap reggel megint kezdte a hisztit, ő beteg, nem megy oviba. Kérdeztem, hogy bántotta-e valaki, de állítja, hogy nem, csak ő beteg.

Fél órás hiszti volt, alig tudtam betenni a kocsiba. Hétvégén is felkel magától hajnalban, szóval a korán kelés sem probléma. Eddig nem volt ilyen, már teljesen tanácstalan vagyok. Az óvó nénit is kérdeztem, de azt mondta, hogy nem történt semmi vele.


2015. ápr. 14. 22:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Kislányunk is középsős és ugyanez van. Ő nem azt mondja, hogy beteg, hanem hogy lázas akar lenni, mert akkor nem kell menni oviba. Bent viszont nagyon jól elvan, szól, hogy későn menjünk érte. Az oviba utána elvan, szereti?
2015. ápr. 15. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Fogjátok a bábokat / plüssöket / kis műanyag állatokat és játsszatok ovisat. Reggel bemegy a mókus az oviba. Anyukája puszival köszön el tőle. Később megérkezik mókus barátja, süni. Süni csúnyán viselkedik, nem akar játszani mókussal. Valami ilyesmi.
2015. ápr. 15. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!