Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ha reggel fejfájásra ébred...

Ha reggel fejfájásra ébred gyereked és hőemelkedése van (38 alatt) gyógyszer beadása után viszed bölcsibe/oviba/suliba?

Figyelt kérdés

Tegnap hányt a gyerek -4.5 éves múlt, de délelőtti órákban ez abba is maradt. Hajnalban kezdte. Egész nap egész jól volt. Ma reggel meg arra jött át sírva, hogy fáj a feje. Adtam neki fejfájásra kanalas fájdalomcsillapítót és közben megnéztem a homlokát, csekkoltam a hőmérsékletét. 37.7.

Na most ő nem óvodás, hanem iskolás, tehát nem csak játszani, de gondolkodni is kéne, odafigyelni az órákon. Angliában élünk. Az apja azt mondja, vigyem, és ha szólnak, majd értemegyek. Én inkább itthon tartanám.

Jelenleg nem dolgozom, mert itthon vagyok a kistesóval.


2015. ápr. 17. 08:15
 1/10 anonim ***** válasza:
Ne vidd szegényt.
2015. ápr. 17. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem. Akkor az a gyerek nem egészséges, ha hányt meg hőemelkedése van. Péntek van, a hétvégével együtt 3 nap alatt - ha nincs egyéb baja - jól lehet hétfőre.
2015. ápr. 17. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Egyértelmű, hogy beteg a gyerek és beteg gyereket nem szabad közösségbe vinni.
2015. ápr. 17. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Én is ezt gondoltam. Egyébként azt mondja, elég rosszul van, így egyértelműen nem viszem.
2015. ápr. 17. 08:22
 5/10 anonim ***** válasza:
Gondolom apuka vagy angol, vagy hülye.
2015. ápr. 17. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem vinném, már a hányás is elég lenne. De ha majdnem láza van és a feje is fáj, egyértelmű hogy nem viszem. Apukának meg gratulálok, hogy elvinné a beteg gyerekét oviba!
2015. ápr. 17. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Dehogy vinném. Az iskolában direkt kérték, hogy betegen senki ne vigye a gyereket. Ezek szerint van, aki beviszi betegen, sosem értettem, hogy miért tesznek ilyet egyes szülők.
2015. ápr. 17. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ne vidd be. Főleg hogy otthon vagy amúgy is, nem is értem mi a kérdés!
2015. ápr. 17. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
eszembe se jutna vinni, főleg ha otthon lennék. beteg a gyerek nem kínoznám. megkérdezném a kedves apukát neki milyen lenne ha betegen, szenvedve zavarnád el dolgozni, és haza se tudna jönni egyedül ha még rosszabbul van.
2015. ápr. 17. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem vinèm mert tènyleg beteg .
2015. ápr. 19. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!