Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 6 évest kiengedtek/kiengednéte...

6 évest kiengedtek/kiengednétek egyedül a kertbe ha van medence?

Figyelt kérdés

tavaly még nem engedtem ki... 120cm-es a medence, gyerkőc is annyi, egyébként jól úszik, de gondolom ha beleesne akkor megijedne, de talán időn már pipiskedve leérne a lába.

ti kiengednétek? úgy érzem itt van már az ideje



2015. máj. 3. 14:10
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Az én 6 éves kisfiam simán képes pillangó kergetés közben a saját műanyag kisteherautójában felbukni, mert nem veszi észre maga előtt.

Szóval gyerektől függ.

Az én gyerekem is imád a kertben molyolni, homokvárazni, kisautózni, a cicával kergetőzni, segíteni nekem gyomlálás közben a gyomokat a komposzttelepre "szállítani", virágot locsolni, fára mászni, futóbiciklizni, etc. Nálunk nincs medence, de így is csak max. pisilni megyek be, addig van egyedül. Ha nem közösen játszunk, akkor én kertészkedek közben, de rendszeresen rápillantok, vagy úgy állok, hogy a periférikus látásomban benne legyen.

2015. máj. 12. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!