Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ismertek olyan anyukát, aki...

Ismertek olyan anyukát, aki tudatosan szoktatta le másfél - 2 év körüli gyermekét az éjszakai kelésekről? Tehát eldöntötte és sikerült is. Mennyi idő volt ez?

Figyelt kérdés

2015. máj. 4. 17:26
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

7-es.

Az az igazság, hogy az én lányom nagy cicis volt. Elalváskor képes volt másfél óráig csüngeni a mellemen mire nagy nehezen elaludt. Aztán éjszaka felkelt és csakis a mellemmel a szájában volt hajlandó létezni.Meg első gyerek is, szóval elkapattuk az apjával rendesen. Mire észbe kaptunk, hogy ez nem jó így, tudniillik egy szemhunyást sem aludtam éjszakákon át.

Na akkor eldöntöttem, hogy akármilyen kis tündibündi a gyerek, azért jó lenne már aludni éjszaka.

Annyit vártam meg, hogy este már ne kérje a mellemet, közben próbálkoztunk a cumival is.

Aztán mint írtam melléültem az ágyának simogattam, paskolgattam, dúdoltam neki. Elaludt, kijöttem, felkelt visszamentem hozzá. Egy idő után nem vettem ki az ágyból, csak behajoltam hozzá, átöleltem. Szóval így. Időben talán 2-3 hetet vett igénybe. Kis sirdogálás, nyűgösség belefért de ordítani nem hagytam. Most is van mikor felkel éjszaka, de azért mert nem találja a cumiját, beteszem a szájába és fekszik hasra, alszik. Majd a cumiról leszoktatni is biztos nagy menet lesz.

Ja, nekem csecsemőkorában utált hason lenni, de mióta ilyen jól alszik éjszaka csak hason alszik.

2015. máj. 5. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

köszönöm, hogy leírtad. :)

én is ezt fogom csinálni, és tudom, hogy ez 2-3 hetet is igénybe vesz, de szerencsére kitartó alkat vagyok (reméljük még mindig :) ).

Ügyesek vagytok

2015. máj. 5. 12:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!