Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Akkor ezek szerint engem nem...

Akkor ezek szerint engem nem is szeret a fiam?

Figyelt kérdés

Én nem szoktam babusgatni, nem szoktam gyakran játszani a másfél éves fiammal, anyósom annál többet ő még a hátán is hagyja hogy felmásszon rá, tapossa, húzza a haját, mindent megenged neki.

A gyerek mikor meglássa, egyből húzza őt fogja a kezét és csak vele akar menni.

Ha jelen van én és anyósom egyértelműen csak őt akarja.

Tőlem olyankor a cumit sem fogadja el.

Bilin nem ül meg mert látja a mamát és hozzá akar menni, nekem löki el a kezemet mert a cumit akarom a szájába tenni,hogy nyugtassam, anyósom beteszi a szájába a cumit és csendben kimegy és láma gyerek nem sír.

Komolyan ilyen szari anya lennék, hogy még a gyerek sem szeret velem lenni?



2015. máj. 8. 18:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
82%

Nem tudom, ezt hogy érted egyáltalán, hogy nem szoktad babusgatni. Ha szó szerint, akkor az elég nagy baj. A kisgyereknek kell a testközelség, ő ebből érzi a szeretetet, azt tanulja meg, amit tőled kap.

Ha nem vagy rá képes, akkor ne legyél anyósodra féltékeny, hagyd, hogy szeretgesse, látod, hogy igényli. Inkább próbáld meg te is.

2015. máj. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
86%
Ha többet foglalkozik vele az anyósod, akkor miért csodálkozol rajta, hogyjobban kötődik hhozzá a gyerek, jobban vágyik a társaságára?
2015. máj. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Picit te is befordultál a gyerekneveléstől!

Lányom is odavan a nagyszüleiért, mert náluk bármit lehet...és olyankor én ejtve vagyok ám...

Soha nem gondoltam viszont, hogy emiatt engem ne szeretne.

Hidd el, ettől ő még szeret, csak lazábban kell felfognod!

2015. máj. 8. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
69%
A kisgyerek azt tekinti "anyának" aki foglalkozik vele, igényeit kielégíti. A kérdésedből az derül ki, hogy neki inkább anyósod az anyja. Ő az, aki leereszkedik az ő szintjére és játszik vele. Jelen helyzetben őt szereti jobban. Ha neked ez nem jön ösztönből és természetesen, anélkül, hogy magadra kéne erőltetni, akkor nem biztos, hogy való neked a gyerek. Elég hideg típus lehetsz, ha még a gyerekedhez is ilyen hidegen állsz hozzá.
2015. máj. 8. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
37%
nyugi, téged szeret, téged szeret jobban. A nagyival viszont "mindent meg lehet csinálni" és ezt ki is használja. Ravaszak a gyerekek, rögtön észreveszik,ha meglazult egy láncszem :D:D:D
2015. máj. 8. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Én a magam módján szeretgetem, magamhoz ölelem de nem kapom egyből fel és nem kezdem el dobálgatni fölfele, mert

különben nem tudnék tőle semmit sem csinálni.

Anyósom sem tud, egy percre nem tud megszökni tőle , úgyhogy 1 órát szokott kb vele lenni naponta és ez az egy óra alatt csak akkor jön hozzám ha éhes, szomjas, kakis, álmos,....Én foglalkozom vele de nem babusgatom minden percben, így tudok is mellette csinálni valamit .

Szemmel tartom, figyelek rá , beszélek hozzá, sétálunk.

Én enm hagyom magam ütni verni, csapkodni, hajamat sem húzhassa.

Ha anyósomat tekinti ezért az anyjának hát akkor tekintse ha csak arról az egy óráról van szó naponta.

2015. máj. 8. 18:19
 7/13 anonim ***** válasza:
75%
Meg tudom érteni a gyerekedet, valahogy nekem is szerethetőbbnek tűnik a nagymama a leírásod alapján, nem úgy, mint te.
2015. máj. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
61%

"nyugi, téged szeret, téged szeret jobban. A nagyival viszont "mindent meg lehet csinálni" és ezt ki is használja. "


Ezzel a válaszadóval értek egyet. + az is, hogy a mamát ritkábban látja, mint téged, tehát annak minden pillanatát ki akarja élvezni. Nálunk a férjem van ilyen hatással a gyerekre. Ha Apa megjön a munkából, én láthatatlan leszek.

2015. máj. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

"Én enm hagyom magam ütni verni, csapkodni, hajamat sem húzhassa." Teljesen összevissza írsz. Ez nem azt jelenti, hogy nem babusgatod. Az első kommentedben azt írtad. Ha választ akarsz, fogalmazz pontosabban, nem megsértődni, lepontozgatni kell a válaszolókat. Csak arra tudnak válaszolni, amit írsz.

A fiad szeret játszani a nagyanyjával, ennyi.

2015. máj. 9. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Én nem pontoztam le senkit! Én leírtam hogy hogy szokott lenni, még mielőtt valaki leírná nekem hogy nem foglalkozok vele semmit, ami persze nem úgy van.
2015. máj. 9. 08:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!