Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Akkor ezek szerint engem nem...

Akkor ezek szerint engem nem is szeret a fiam?

Figyelt kérdés

Én nem szoktam babusgatni, nem szoktam gyakran játszani a másfél éves fiammal, anyósom annál többet ő még a hátán is hagyja hogy felmásszon rá, tapossa, húzza a haját, mindent megenged neki.

A gyerek mikor meglássa, egyből húzza őt fogja a kezét és csak vele akar menni.

Ha jelen van én és anyósom egyértelműen csak őt akarja.

Tőlem olyankor a cumit sem fogadja el.

Bilin nem ül meg mert látja a mamát és hozzá akar menni, nekem löki el a kezemet mert a cumit akarom a szájába tenni,hogy nyugtassam, anyósom beteszi a szájába a cumit és csendben kimegy és láma gyerek nem sír.

Komolyan ilyen szari anya lennék, hogy még a gyerek sem szeret velem lenni?



2015. máj. 8. 18:01
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Azt se írta senki, de mindegy. :)
2015. máj. 9. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
A nem szoktam gyakran játszani a gyerekemmel, szerinted mit jelent nekünk, válaszolóknak? Azt, hogy nem igazán foglalkozol vele, mivel ezenkívűl egy másfél évessel még nem nagyon lehet máshogy foglalkozni, csak a játékkal. Azt meg senki nem gondolta, hogy nem látod el, de az alap.
2015. máj. 9. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Kicsit nálunk is hasonló a helyzet. Anyuék sokat viszik magukhoz 2 éves fiamat, a fiam imádja a mamát és a papát, annyira, hogy ha ők itt vannak vagy a közelben vannak akkor a fiam rám alig hallgat és csak ritkán igényel engem. Mindig csak a mama meg a papa.

2 év alatt már sikerült túl tennem magam ezen de engem is zavart nagyon, hogy vajon hol ronthattam el?! hogy a gyerekem a nagyszüleit jobban szereti...

Sokszor látom én is magam kívülről úgy, hogy alig foglalkozom a gyerekeimmel hiszen állandóan pakolok meg mosok és főzök, igyekszem velük is lenni de én sem vagyok az a típus aki egész nap a gyerkőc mellett ül és lesi a kívánságait.. Mondjuk én sokszor bújok hozzá és ő is hozzám, sokszor adok neki puszit és kapok is, van hogy kérésre de sokszor ad magától is és jön hogy szeeee ang (szeretlek anya).

Ez miatt nyugszom meg és próbálok nem idegeskedni azon hogy kit is szerethet jobban a gyerek... mert látom hogy engem is nagyon szeret.

A nagyszülőket azért szeretik jobban (vagyis kicsit így látszik) a gyerekek mert ők engedékenyek és állandóan játszásra készek. Amikor anyuéknál vagyunk anyu nem főz, nem mos, nem csinál semmit csak leül a gyerekkel játszani a szobába, homokozik vele, majd hinta, majd motorozás, majd játszótér stb... Anya meg "mindig" csak igazgat, irányít, anya szigorú, anya nevel, anyának sok a dolga...

Próbálj jobban nyitni a gyerkőcöd felé és kicsit fogadd el hogy mást is szeret.

2015. máj. 9. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!