Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hány éves korába veszel/vettél...

Hány éves korába veszel/vettél a gyereknek tabletet?

Figyelt kérdés
mesét nézni,játszani rajta.
2015. máj. 13. 20:34
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
94%
15
2015. máj. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim válasza:
20%
Hát szerintem jobb ha már 1. osztályos és akkor kapja meg.Van Samsung tableteken olyan hogy gyerek mód és azt használva még tanulhat is a gyerek.
2015. máj. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
96%

Gimi előtt semmiképp sem kap sajátot.. Alatta ha kell természetesen használhatja tanuláshoz, játékhoz (korlátozott időben) laptopot v a tabletet.


Akármennyire is a mostani világ készülékei sztem nincs erre szüksége főleg nem első osztály alatt. Ez kb olyan egy szülőtől számomra mintha a 2 éves gyereket fél napra leülteti a tv elé h csöndbe el legyen, csak itt nyomkod.

2015. máj. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
nem gondolkodtam rajta, hogy vegyek neki...(mondjuk most még kisbaba, de később sem..) Majd ha 6-7 évesen a suliban találkozik vele - nyilván fog - és erőteljesebben követelőzik, akkor esetleg karácsonyra kaphat majd.
2015. máj. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
19%
Hát én most biztos le leszek szólva mert kb 1 éves kora óta nyomkodja a telefont.most 2 éves múlt.20 hónaposan kapott egy telefont hogy ne a miénket nyomkodja.youtubozni szokott meséket néz meg gyerek dalokat.meg képeket nézeget.és mielött mondanátok hogy milyen rosszat teszek a gyerekemmel elmondom hogy az angol gyerek dalokat énekli.
2015. máj. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
96%
A 11. szülinapjára kapott, sokszor hetekig be se kapcsolja. Játszik rajta, meg youtube videókat néz.
2015. máj. 13. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
93%

Max. a ballagásra. 14 évesünk tavaly kislaptopot kapott.


12 és 6 évesünknek nincs ilyesmije, így tabletje sem. A 6 éves néha játszik az apja tabletjén, a 12 éves soha.

2015. máj. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Nekünk 8,4 és fél,2 és fél évesek a nagyok,mindhárman szokták néha nyomkodni az enyémet,a legkisebb csak azért,mert a testvérei is,a négy évesem néha néz rajta egy mesét,de azt is van hogy otthagyja,a legnagyobb szeret rajta játszani,zenét hallgatni,de azért őt sem köti le túlzottan,szóval még nem merült fel benne,hogy neki is kéne.Ha nagyon akarná kaphatna,de hál'istennek szívesebben játszik kint a barátnőivel:)
2015. máj. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
ha olyan 10 körüli azért vegyél mellé valami összeépíthető transzformert is, csak mert én láttam már, igaz laptoptól, de gyerek arcán csalódást. mesés volt az eleje, tökre örült, kinyitva meg csak egy sík lap..aztán meg azon ülni, ahelyett hogy fogócskázna, focizna..hát elkomorodott, totál feltűnő volt, de a szülőknek persze nem jött le...
2015. máj. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
*habár a kor mindegy is, de legyen mellette más ajándék is, amivel kreatívkodhat
2015. máj. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!