Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hány éves korába veszel/vettél...

Hány éves korába veszel/vettél a gyereknek tabletet?

Figyelt kérdés
mesét nézni,játszani rajta.
2015. máj. 13. 20:34
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
0%
10 honaposan...mikor utaztunk vele 17 orát autoban...de kb 2 szer 20 percet nézte...az ut alatt.
2015. máj. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
91%

A fiamnak 6 éves korában hozta a Jézuska, amikor a barátainak is.

Gyakorlatilag az egész család használja, nem csak ő. a 3 éves húga is szokott rajta neki való játékokat játszani. (A hercegnős-öltöztetőseket szereti.)


Nem nyomkodja nyakló nélkül egyik sem. Minden nap mozognak, sportolnak, szerencsére nincs függés. De ettől függetlenül ha pl. egy esős napon játszik rajta másfél órát, nem akadok ki tőle. Jó időben van, hogy napokig rá se néz. Mostanában amúgy is inkább legózik. :)

2015. máj. 13. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Még nekem sincs mert laptop és okostelefon mellé teljesen feleslegesnek tartom. Kisgyereknek meg főleg nem való.
2015. máj. 13. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
93%

Kisfiam 5 éves volt, amikor vettük, konkrétan nem neki, de miatta. Kórházba kellett mennünk egy műtét miatt, és töltöttünk le neki való játékokat és meséket. egyszerűbb volt, mint vinni a laptopot.

Azóta néha-néha megkapja játszani, de ez havi max 1-2 alkalom. Sajátot 12-14 éves kor előtt nem vennék neki.

2015. máj. 13. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

én azt olvastam a jó ajándék, aminek a gyerek örül, ők belül érzik mi viszi őket előbbre, mi fejleszti őket

szóval szerintem mindig rá kell náluk kérdezni, hogy mit szeretne és amellé jöhet a szinte csak ujjmozgatást kívánó dolog is agykikapcsoláshoz

2015. máj. 13. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
82%
Hatéves, még fel se merült bennünk se meg benne se, hogy tabletezni kéne, úgyhogy nincs tabletünk egyikünknek se. Lehet, a technikai fejlődésnek ezt a lépcsőjét megspóroljuk magunknak és majd a következőre nevezünk be :)
2015. máj. 14. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
58%
Másfél éves gyereknek telefont??? Aszta... megint azt veszem észre, hogy másik bolygón élek...
2015. máj. 14. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
62%

6 évesemnek nincs tabletje.az enyémen szokott néha meét nézni és ennyi.Annyira nem érdekli hogy sajátja legyen,feleslegesnek tartom.

Viszont van ismerős 8 éves aki már a második tabletjét nyuzza,és ha nincs vele akkor szo szerint elvonási tünetei vannak,nem tud másrol beszélgetni csak hogy milyen játékokat töltött le rá.ez gáz sztem.

2015. máj. 14. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
40%

Mesét nézni szerintem a tv-ben és a számítógépen is lehet, nem értem hogy ezért minek tablet? Főleg saját, a gyereknek.

Annyi minden van, szabadtéri játékok, beltéri játékok amit lehet venni egy gyereknek, hatalmas a választék, biztos hogy nem valami hülye elektronikai kütyüt vennék ami az idősebb korosztályt is totál elszigeteli és lefoglalja, nemhogy egy gyereket aki még nem tudja magát kontrollálni. Pl. a nővérem amióta okostelefont vett magának, folyamatosan azt nyomkodja, akárhova megyünk bele van fordulva, két gyereke van és nem veszi észre, hogy pisilni kell a gyereknek annyira nyomkodja a hülye telefonját, aztán ha a gyerek bepisilt akkor meg leszidja...

2015. máj. 14. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Nincs tabletem, páromnak sincs, így a gyerekünknek sincs. 7 éves, a mobilomat szoktam neki oda adni, ha játszani akar, vagy mesét nézni.
2015. máj. 17. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!