Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kisfiam 7éves azt mondja ha...

Kisfiam 7éves azt mondja ha elmegy nagy wcre utána ujra éhes. Ez mitől lehet?

Figyelt kérdés
Már 2 hete ez van először azt hittem csak viccel, de ez megy most is 8kor megreggeliztünk elment wcre most mondja hogy már korog a gyomra.Eleget eszik,ezzel nincs gond!Nem változtattunk semmit az étkezési szokásokon!
2014. febr. 15. 09:09
 1/7 anonim ***** válasza:

Valamiert összeköti az ürítést az éhséggel. Étkezés elott küldd el a mosdóba es meg is van oldva.

A székletürítés nem jár éhségérzettel.

2014. febr. 15. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
igen ezzel is próbálkoztunk,nme megy.azt mondja ha eszik utána lekezd kicsit görcsölni alhasa és wc-re kell mennie!aztán korog megint a gyomra!és éhes!
2014. febr. 15. 10:26
 3/7 anonim ***** válasza:
Akkor siman csak éhes. A vastagbel-vegbel es a gyomor között nincs közvetlen kapcsolat, lehetetlen, hogy valaki emiatt legyen éhes. Ra kell szoktatni arra, hogy reggel ébredés utan menjen mosdóba, utana legyen az étkezés.
2014. febr. 15. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Itt a napokban volt egy kérdés a lisztérzékenységgel kapcsolatban. Lehet, nem a gyermekvállalási topicban volt, hanem az ételek kategóriában. Ott annál a kérdésnél a gyermek 2-3 óra közönként rendszeresen éhes volt, akár mennyit evett előtte, és írta is az Anyuka, hogy a Lisztérzékeny diátát már elkezdték.


Én, lehet erre következtetnék!

Lehet, most egy csak egy kis jel, de ha változás nem áll be, akkor beszélni kéne a gyermekorvosossal.

Nem szeretnélek megijeszteni, figyelgesd, ha nincs változás akkor egy telefont a dokinál megér!


Üdv egy Anyuka

2014. febr. 15. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

nem tud előtte elmenni hiába próváltuk,3napig ezzel próbálkoztunk!és napközben is van így!

a lisztérzékenységre én is gondoltam már mert puffad is!

2014. febr. 15. 10:36
 6/7 anonim ***** válasza:

akkor ez tuti valami ételallergia lesz!

Mond el a dokitoknak és adjon beutalót vizsgálatra!

2014. febr. 15. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem kizárt ,h vmi okból nem túl jó a felszívódása, tehát minimális emésztést követően végigmehet rajta az étel. Ahogy írták, lehet emögött liszt(glutén)érzékenység, vagy laktózérzékenység akár.


Persze ez nem 100%, de esély lehet rá. Tehát érdemes kivizsgáltatni, ha már hetek óta jellemző.

2014. febr. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!