Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Önzőség 3 éves gyereket 2...

Önzőség 3 éves gyereket 2 hétre másra hagyni, mert a szülők Mexikóba mennek nyaralni?

Figyelt kérdés

2015. máj. 23. 13:19
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
24%
Egy háromévest már lehet, hogy inkább vinnék magunkkal. De mi is tervezünk utazást, ha a babó egy éves lesz, és az a terv, hogy a nagyszülőknél lesz azalatt. Mondjuk nem két hét, csak 5-6 nap. Szóval én nem mondanám, hogy önzőség.
2015. máj. 23. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
54%
Én nem tartom önzőségnek. Mi a fiunk egy éves korában két éjszakára, most másfél éves korában pedig 4 éjszakára mentünk el kettesben a férjemmel. Szuper helyen van a nagyszülőknél. Persze vele is megyünk nyaralni, kirándulni, de néha jó a teljes nyugalom.
2015. máj. 23. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
40%
Én el se tudom képzelni, hogy ezt az élményt ne osszam meg a gyerekemmel, mert valószínű, hogy többet nem fogok oda eljutni...
2015. máj. 23. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
68%
Miért lenne önzőség? Egy hároméves nagyon jól megvan a nagymamájával, nyilván szeretik egymást. Sokkal jobb neki is, mint ha egyik maja romtól húzzák a másikhoz. A hároméves kor a legrosszabb utazás szempontjából. Ahhoz már nagy, hogy a hátadra kötve aludjon, ahhoz viszont kicsi, hogy bármi érdekelje a nagyvilágból. Csak nyűglődne már a repülőúton is. Ahhoz meg egy ilyen út drága, hogy az időtöket titeket valójában nem érdeklő játszóterezéssel és egyéb gyermekprogramok kergetésével töltsétek. Nyugodtan menjetek egyedül, érezzétek jól magatokat, a kicsit meg hagyjátok a nagymamánál. Mindenkinek jobb így.
2015. máj. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
60%

#3

Lehet, hogy te már nem jutsz el, de a gyereked, ha felnő, elmehet és megnézheti. Egy háromévesnek egy mexikói utazás amúgy sem élmény, csak nyűg. Unja a hosszú repülőutat, a városnézéseket, az időeltolódástól is csak kínlódik. Felesleges ekkora stressznek kitenni. Sokkal jobb neki a nagyszülőkkel itthon.

2015. máj. 23. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
24%
Kihagyható, nem létfontosságú az utazás.
2015. máj. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
51%
Igen, szerintem az.
2015. máj. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
61%
igen
2015. máj. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
40%
14 nap a gyerekem nélkül? Nincs az a pénz! Nemhogy még én fizessek érte! Szó sem lehetne róla!
2015. máj. 23. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
47%
En nem ertem az ilyet. A nyaralas lenyege, hogy egyutt legyen a csalad. Es a kisfiunk a csalad legfontosabb tagja. Olyan utakat valasztunk, ami neki is elvezheto. Imadja amikor elutazunk mert erzi, hogy egyutt vagyunk, setalunk, nem rohanunk, csak egymasra figyelunk. Tobbszor voltunk mar vele, pedig meg csak masfel eves de mindig nagyon jol ereztuk magunkat.
2015. máj. 23. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!