Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Anyukák ti minek örülnétek ha...

Anyukák ti minek örülnétek ha apuka mit küldene a gyereknek csomagba?

Figyelt kérdés

Ne írjatok olyat hogy semmit, mert nem várjátok el stb...

Én vagyok az apuka és halvány gőzöm sincsen arról hogy mire van szüksége a gyerekemnek.

Tulajdonképpen meg van mindene, az anyja is azt mondja hogy rám bízza a döntést de meg van mindene.

Mivel messze dolgozok így lehetőségem nem adódik gyakori találkozásra ezért gyakrabban küldök csomagot.

De teljesen kifogytam az ötletekből.

Nem tudom mik azok a dolgok amire szüksége van egy 8 éves kisfiúnak.

Ezért anyukák ti tanácsotokat kérném ki először a volt feleségem hiába kérdezem ő a büszkesége miatt ad konkrét választ.

Anyukák mi az ami hasznos lehet egy 8 éves gyerek számára?

Zokni, gatya, ruházat?



2015. máj. 25. 12:33
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Az én fiam kakaó mániás, naná hogy örülnék! ágyneműből sosincs elég nálunk, főleg a méreteivel van probléma. Szerintem ha nem saját fényképes, akkor jó ötlet! és a bicikli, görkori, roller... ilyesmire nem gondoltál? (vagy van neki?)
2015. máj. 26. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Na de most anyukának akarsz valamit, vagy a gyereknek???
2015. máj. 26. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
mert a zoknit nem tudja helyben megvenni azért megéri kifizetni a posta költséget...
2015. máj. 26. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

A zokni nem nyom nagy súlyt és külföldről való.

A gyereket akarom segíteni.

De hasznos dolgokkal, nem játékokat akarok venni neki amit 2-szer a kezébe vesz azután valahol csak tárolódik.

Ahogy ismerem a fiam ő mindent nagyon hamar megun.

Talán a foci labdát amit még talán érdemes neki venni mert talán elrugdossa a testvéreivel.

2015. máj. 26. 19:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!