Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 6 éves kislánynak jó ajándék...

6 éves kislánynak jó ajándék lenne a virág alakú homokozó?

Figyelt kérdés

2 db-ot vennék belőle, így ha nem használja, akkor rá lehetne tenni a "fedelét" és az állatok nem tudnak belepiszkítani.

Eddig azt hittem, hogy ez szupi ajándék lenne, de a munkatársaim lehurrogtak... Szerintük egy 6 èves gyerek már nem homokozik.

A kislány még ovis, szeptemberben fogja kezdeni a nagycsoportot. Nincs saját homokozója, eddig csak az oviban tudott homokozni.

Szerintetek?


2015. máj. 27. 13:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
39%
ha szeret homokozni akkor simán :)
2015. máj. 27. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
39%
Az én 6 évesem is homokozik. Sokszor még énis :D
2015. máj. 27. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
39%
Szerintem jó ajándék, ha szeret homokozni
2015. máj. 27. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%

Az én unokahúgom sem homokozott 6 évesen, pláne nem ilyen kis virág alakúban :) Ezek a gyerekek már fülhallgatót kérnek, telefont, digitális fényképezőt, tabletet. Az unokahúgom legutóbb új görkorit kért pl. Most 11 éves, de ovis kora óta nem kér játékot.


Ha a te kislányod szeretne, hát vegyél neki homokozót.

2015. máj. 27. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 schocko ***** válasza:
13%
...egy táblagépet inkább...hat évesnek már az való s nem homokozó...
2015. máj. 27. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
31%

8 évesem van. Nem igazán homokozott már 6 évesen. Van hogy leül játszani a kisebb testvéreivel, de azt hiszem ovis korában kért utoljára játékot ajándékba. 7 évesen mini hifit szeretett volna a szobájába, meg tabletet. Most telefonért nyúz.

Ha szeret homokozni, simán megveheted, de sztem kisebb korában kapósabb lett volna.

2015. máj. 27. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
24%
Szerintem is nagy már hozzá. Még ha most homokozik is, jövőre valószínűleg már nem fog. Csak akkor vedd meg, ha nem zavar, hogy esetleg csak egy nyáron fogja használni.
2015. máj. 27. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
42%
Szerintem jó ötlet. Minden gyerek más és 6 évesen még homokoznak, főleg ha van hozzá baráti társaság! :) Én egyébként minden ajándékot megbeszélek vele, rákérdezek, minek örülne, több dolgot mond és én is mondok 1-2 tippet így könnyű kitalálni minek örülne jobban. Minden gyerek más, és nem az a mérvadó, hogy egy felnőtt munkatárs mit tart jónak vagy se.
2015. máj. 27. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
29%
Nekem a hatéves lányom nem homokozik már, vagy csak ritkán. Hinta jobb sokkal, vagy trambulin a kertbe!
2015. máj. 27. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
55%

Tabletet...Te jó ég:S


Ha szeret homokozni, vegyél neki! Inkább ezt, mint telefont és hasonló hülyeségeket...

2015. máj. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!