Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 6 éves kislánynak jó ajándék...

6 éves kislánynak jó ajándék lenne a virág alakú homokozó?

Figyelt kérdés

2 db-ot vennék belőle, így ha nem használja, akkor rá lehetne tenni a "fedelét" és az állatok nem tudnak belepiszkítani.

Eddig azt hittem, hogy ez szupi ajándék lenne, de a munkatársaim lehurrogtak... Szerintük egy 6 èves gyerek már nem homokozik.

A kislány még ovis, szeptemberben fogja kezdeni a nagycsoportot. Nincs saját homokozója, eddig csak az oviban tudott homokozni.

Szerintetek?


2015. máj. 27. 13:43
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
26%
Valamit nyerni lehet a piros kéz nyomkodásért?
2015. máj. 28. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
58%
Aki lepontozza a válaszokat, annak nagyon régen lehetett kisgyereke. Igen, sajnos olyan világban élünk, ahol egy homokozó már nem köt le egy 6 évest, hanem a kratívabb játékok meg a kütyük. Ez van. Se én gyerekkoromban, se a gyerekeim nem élveztük különösebben a homokozást soha. Hinta, csúszda, babák, társas, legó, kirakós, puzze, már annál inkább. És persze tablet is. Ilyen világban élünk, nem ördögtől való az. Ettől függetlenül persze én se gondolom úgy, hogy 6 évesnek kellene saját tablet, nem!De szerintem egy homokozó nem túl jó ajándék. Mondjuk attól függ. Ha szülinapjára akarod, akkor semmiképp, de ha csak úgy, akkor biztos örülni fog neki 1 napig, de aztán nem hiszem hogy nagyon érdekelni fogja.
2015. máj. 28. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
30%

Az én lányom hét éves múlt, és szeret homokozni, főleg sarazni :) Most elsős. És még igenis játékokat kér (hál isten) de ismeri a tabletet, telefont is, játszik is az enyémmel néha, de fontosabb a játék.


A kérdésre válaszolva, ha szeret homokozni, akkor igen, vennék neki :)

2015. máj. 29. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!