Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogy lehet kibírni, sőt...

Hogy lehet kibírni, sőt örömmel venni egy kis "szemét" 4 éves kislány pesztrálását egy babával?

Figyelt kérdés

minden olyat csinál amit nem szabad, közben tudja és sunyin néz, meg olyan csak azért is típus, meg a kisebbet rugdosni akarja csakhogy vele foglalkozzanak stb.

hogy lehet egy babát védeni tőle egy légtérben, hogy ne bezárni kelljen a kicsit(mászna, tanuna járni) egy kiságyba vagy hasonló


2015. máj. 3. 11:55
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
54%

Fordítsuk meg:


"Hogy lehet kibírni egy szemét mostohával, aki csakis a saját kölkével törődik, velem nem? Velem senki nem törődik, csakis az új babával. Apa is csak őt kényezteti, hozzám se szól. Anya szerint meg muszáj itt lennem, mert különben megbüntetik..."

2015. máj. 3. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:

azt én értem miért ilyen, milyen érzései vannak, mégis mit tegyen az ember?

és azt is szeretném ha nem csupán túlélésre kellene játszani hanem még örömteli is lehetne.

2015. máj. 3. 11:59
 3/23 anonim ***** válasza:
77%
dehogy akarsz neki örömet... aki leírja egy gyerekről, hogy szemét, azt pont nem érdekli ez a kislány, szegény :(
2015. máj. 3. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
65%

Borzalmas nőszemély vagy,anyának se neveznélek!

Hogy lehet egy 4 évesre azt mondani,hogy szemét??

2015. máj. 3. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

nem tudom más hogy érezné magát ha az ő babáját rugdosná egy másik tündibündi gyerek!???


nem tudom milyen testvérekkel, nincs tapaztalatom csak ennyi amit leírtam, nem szenvedni akarok, hanem boldognak lenni 2 gyerekkel!!!

segítséget kértem hogyan kell??????

2015. máj. 3. 12:09
 6/23 A kérdező kommentje:
4-es szánt szándékkal, tudatosan akar rosszat! mégis minek nevezném? amúgy pont ezért van "macskakörömben"
2015. máj. 3. 12:11
 7/23 anonim ***** válasza:
82%

Eddig ki nevelte? fel kellett volna készíteni a baba jövetelére.

Próbálj beszélgetni vele. Játszani. Vond be a baba körüli teendőkbe... de lehetőleg ne azzal kezd, hogy kidobhatja a kakis pelust.

Amig te a picivel foglalkozol, ültesd le magad mellé rajzolni..nézzétek 3-an mesét. azt amit ő szeretne!

Ha szeret főzöcskézni... mondjuk csinálhat a kistesónak is játék kávét... remélem szoktatok vele így játszani.

Beszélgess vele sokat.

Segít fürdeti a kicsit? Vagy nem mehet a közelébe?

Ha rugdossa, ahogy te írod. Akkor pedig csúnyán le kell szidni, ha neked nem fogad szót, akkor majd az apja. De meg kell neki mondani, hogy ilyet nem csinálhat!! Bár szerintem 4 évesen már illene tudnia!

Énekeljetek együtt 3-an.. és ami nem veszélyes a babára nézve, engedd meg neki!!! Bát őszintén mondom, én még ilyet nem láttam. Nem ismerem a helyzetedet, nem is szeretek ismeretlenül ítélkezni.

De ez nem a gyerek hibája!!

2015. máj. 3. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
30%
Őszintén szólva miért kezdtél olyan pasival akinek már van gyereke? Ő egy 4 éves kisgyerek, aki érzi rajtad a felé irányuló ellenszenvét és ezt a saját módján reagálja le. Viszont te egy érett, felnőtt nő vagy elvileg - bár ezt a kérdés feltevésedből nem venném biztosra - neked kéne tudnod kezelni a helyzetet. De nem tudod, hanem leszemezezrl egy gyereket. Talán gondolkoztál el, hogy mit rontottál el. És nehogy azt írd, hogy te mindig nagyon édes mostoha voltál, mert ezt nem hiszem el!
2015. máj. 3. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
44%

Ezzel is járhat, ha olyan férfi kellett, akinek már van gyereke.

Te sem lehetsz piskóta...

2015. máj. 3. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

igyekszem, eddig is mutattam hogy a babát simogatni kell, ügyesen simogatta, felemelte fogtam én is, el ne ejtse, szívesen babázna.

a rugdosósdi formát akkor vette elő, amikor etettem a babát cumisüvegből és a fejét neki állt volna rugdosni ha hagyom, mert nem vele foglalkoztam. és látni kellett volna a tekintetét közben....


amúgy az anyja elmondása szerint nem bír vele.

2015. máj. 3. 12:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!