Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szerintetek elfogadjam a...

Szerintetek elfogadjam a szomszéd lány ajánlatát? (Bővebben lent! )

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Egész nyáron dolgoznunk kell a párommal, csak hétvége a szabad. Így a 6 éves lányom aki szeptemberbe már iskolába megy az egész nyarat óvodában fogja tölteni. A szomszédban van egy nagyon rendes lány aki 21 éves, még tanul. Említettem neki, hogy milyen rossz lesz a lányomnak egész nyáron óvodába menni. A lány felajánlotta mivel neki nyári szünet van, hogy ő minden nap vigyázna a lányunkra még különböző programokat is szervezne. Így ő is kirándulna meg a lányom is. Már jövőhéttől tudna rá vigyázni. Mondta, hogy beszéljem meg a párommal és szójak neki, mert nagyon szívesen vigyázna rá. A lányom is nagyon szereti, sokat játszanak együtt. Meg bízom a lányban, volt már hogy vigyázott a lányunkra. A párom azt mondta, hogy fogadjuk el, mert a lányunknak fárasztó lesz hogy szünet nélkül rögtön iskolába menne. Ebben igaza van, de azért 2 hónapra nem köthetek le valakit azzal, hogy vigyázzon minden nap a lányomra. Szerintetek? Ti hogyan döntenétek?


2015. jún. 9. 22:49
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem pénzért vigyázna rá, csak azt gondolta ez nektek is egyértelmű, és vagytok annyira jóban, hogy ne rögtön az anyagiakról tárgyaljatok, hanem majd úgyis elfogadja azt az összeget, amennyit adnátok.
2015. jún. 9. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%
Ha ő ajánlotta fel, akkor valószínúleg nem tervezett magának más programot a nyárra, tehát végülis nem rabolod el az idejét mástól. Amúgyis ő ajánlkozott, tehát nyílván rá fog érni. Szerintem fogadjátok el. Bár az anyagiakat jobb letisztázni előre, mert ezt ingyen nem várhatjuk el senkitől még ha ő is ajánlotta fel.
2015. jún. 9. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
Persze ingyen semmiféle képen nem fogadnánk el. Azért az mi sem várhatnánk el, ha valahova el viszi hogy belépőt, fagyit, utazást ő fizesse.
2015. jún. 9. 23:03
 4/29 anonim ***** válasza:
100%
Fogadjátok el mindenképpen,ez szuper lehetőség nektek is valamint a lányotoknak is,hiszen így ő is tudja élvezni a nyarat!:)
2015. jún. 9. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
97%
Na jó akkor tisztázzuk le mégegyszer. Nem azért kell fizetnetek neki mert elviszi programokra, hanem mert fizetni kell azért mert vigyáz a gyerekre. Vagy amit ezzel keres költse is vissza a gyereketekre? Na ne....
2015. jún. 10. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hogy a lany felmeri- e, hogy nem par naprol, hanem ket honaprol van szo... beszeljetek az anyagiakrol mielobb, nehogy kellemetlenseg legyen belole. Es puhatold ki? Valoban tudja e, hogy mit vallal.
2015. jún. 10. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
59%

Hát, azért az érdekes, ha 21 évesen nincs magánélete és a szabadidejét egy kisgyerekkel akarja tölteni. ...

Mielőtt döntesz kérdezd meg az oviban, mi van ha lemomdod a nyári ovi, nálunk ugyanis akkor is kötelező kifizetni, ha nem megy a gyerek, ha egyszer már jelentkezett

2015. jún. 10. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%
a két hónapot én is sokallom én max augusztusra fogadnám el az ajánlatát, oviban úgyis ott vannak a barátai, jól érzi ott is magát, csak legyen tényleg 1 hónap szünete az iskola előtt... és ahogy előttem már leírták nem a belépőket-fagyikat kéne csak kifizetned, hanem magáért a vigyázásért is illene fizetni valamennyi bármennyire is jóban vagytok, ingyen ezt senkitől sem várhatod el... (azt csak halkan súgom meg, hogy egy bébiszitter alaphangon 800ft-os órabérért dolgozik)
2015. jún. 10. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%
Én max. két-három hétre fogadnám el, és csakis pénzért, ami nem a fagyi, belépő költségét jelenti, hanem ezen felül adnék pénzt érte.Egész nyárra biztos nem bíznám rá.
2015. jún. 10. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem a lány nem szabadidős programot keres magának, hanem munkát, pénzért nyilván! És természetesen nem a lányod fagyijának az árára gondolok, hanem a gyerekfelügyelet díjjára!
2015. jún. 10. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!