Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miért engeditek, hogy a...

Miért engeditek, hogy a gyereketek bemenjen miközben végzitek a Szükségetek? A te anyukád ezt neked megengedte, mikor ugyanilyen idős voltál?

Figyelt kérdés

2015. jún. 15. 15:22
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
29.: az tuti :-)
2015. jún. 15. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
65%
En vayok furan bekotve lehet, de en nem kakilnek a ferjem elott. A 7 honapos fiamat viszont viszem magammal minden gond nelkul, elmaszkal a foldon szepen, es en is nyugodtabb vagyok, mintha a kisagyban uvoltene. Nem is tudnek ugy kakalni.
2015. jún. 15. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
A kisdolog közben bejön néha, mert nem zárom magamra az ajtót kulccsal. Ha tampont cserélek és ha nagydolog van, akkor zárkózom. Fiú gyerek amúgy. Apja után is csak akkor mehet, ha kisdolog van. Jobban örülünk, ha nem jön, és próbáljuk mondani neki, hogy várjon odakinn, de ügyet nem csinálunk belőle, nem zavarjuk ki vagy ilyesmi. Kíváncsi, és a kíváncsiságát úgy gondolom, ezen a határon belül még nem káros kielégíteni.
2015. jún. 15. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:

Én nem engedtem, konkrétan jött utánam. És akkor mit csináljak, zavarjam ki? Úgyse ment volna. Hiába mondtam neki, hogy anya wc-zik, ő közölte, hogy bejön velem és megvár. Hát, istenem, bejött.

Most lassan 5 éves lesz, most már magától leszokott róla, ha pisilek, azért még előfordul, hogy bejön, de ha éppen nagy dolgomat végzem, akkor már curukkol is kifelé.

Nem gondolnám, hogy tragédia, ha bemegy egy gyerek bármelyik szülője után a wc-re, majd leszokik róla.

És szerintem anyukám sem zavart ki, bár nem emlékszem rá, hogy mentem volna utána, de persze lehet, hogy mentem.

Azt tudom, hogy ha wc-re kellett mennem és éppen fürdött, akkor simán bementem és és elvégeztem a dolgom.

2015. jún. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
Hát azért a kakilás nem szex, de igen, előfordult, hogy bejött, amikor szexszeltünk, akkor abbahagytuk és beszélgettünk vele arról, hogy miért nem tud aludni. Mert az sem olyan dolog, hogy pánikszerűen meneküljünk a helyzetből, vagy leszidjuk érte. Természetesen nem tartoznak rá a részletek, de nem kezdtünk el üvöltözni vele, hogy kifelé. Azt gondolom, hogy egyetlen gyerek sem lesz lelki sérült attól, hogy látta a szüleit pisilni, ez azért elég nyilvánvaló dolog, szerintem. Hányni is az, ha betegek vagyunk, sőt enni is szoktunk egymás előtt, inni, köhögni, tüsszögni, és pukizni is. Mert egy család vagyunk és egy helyen élünk. Ez ilyen.
2015. jún. 15. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:

Amikor még pici volt, nem dobtam ki, ha bejött utánam. Amúgy meg tény és való, hogy tanul belőle, ha látja, mit csinálunk bent, ezt könyvben is olvastam, meg saját tapasztalat is. Jelenleg amúgy egy teljesen normális, 8 éves nagyfiú, akinek eszébe sem jut már bejönni utánam.

Ja, és igen, én is emlékszem rá, hogy időnként bementem a szüleim után a vécére, még arra is emlékszem, hogy azt gondoltam, hogy jé, a felnőtteknek elér a fenekük a karima végéig, az enyém meg nem :D

2015. jún. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
64%

Én nem kakilok, nem pisilek a párom előtt 11 év után sem. Viszont a gyerekem bejön utánam, mit tegyek, zavarjam ki? Volt már, hogy mondtam neki, hogy most egy kis nyugalmat szeretnék, mert kakilok. Erre kiment a lányom, de bekiabált:

-Anya, szólj, ha kész vagy, segítek kitörölni a feneked!

2015. jún. 15. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 A kérdező kommentje:
Hogy értsétek is : Sogornőméknél kimentem wcre betétet cserélni, mire benyitott az 5 éves fia és premier plánba nézte a a pi.námat meg a véres betétet. Mielőtt kimentem, mondtam is, ha nem gond kiszaladok a mosdóba, tehát nem véletlenül nyitott be. Az anyja persze kialtozott, hogy ne menj be kisfiam. . Aztán Elnézést kért, mert náluk ki-be jarkalhatnak. Nem esett jól. Anya pi.najat nézze nyugodtan, na de a vendégekét, nagyiét is kell?
2015. jún. 15. 20:26
 39/43 anonim ***** válasza:
5évesen már ne menjen be, pláne ne, ha vendég van. Az én fiam 5 éves, előfordul még, hogy rám nyit, de rá szoktam szólni. Nem hinném, hogy vendéggel is megtenné.
2015. jún. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:

Lányom más után soha nem ment be, csak utánam (és csak kicsike korában). Eszébe sem jutott másra rányitni, még kisebb korában sem, nemhogy 5 évesen. Úgyhogy a kérdés azért furcsa, mert az egy dolog, hogy otthon mi a szokás, attól még megtanítod a gyereket a társas viselkedésre, meg hogy mit szabad és mit nem a vendégekkel, másokkal.

Úgyhogy itt nem azzal van a baj, hogy a szüleihez bejárkál, hanem az, hogy nem tanították meg neki, hogy mással hogyan viselkedünk. 5 évesen már nem aprócska. Akkor már elég értelmesnek kellene lennie, hogy tudja az illemszabályokat. De hát gondolom - ezek szerint - a szülei nem mondták el neki, vagyis nem figyelmeztették eddig őt, ha vendég volt náluk (ami furi...eddig nem volt vendégük, vagy volt, csak az örült, hogy bemegy a gyerek?).

2015. jún. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!