Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miért engeditek, hogy a...

Miért engeditek, hogy a gyereketek bemenjen miközben végzitek a Szükségetek? A te anyukád ezt neked megengedte, mikor ugyanilyen idős voltál?

Figyelt kérdés

2015. jún. 15. 15:22
1 2 3 4 5
 21/43 A kérdező kommentje:
Miközben szexeltek, oda is benyithat, ha épp orditja, hogy Anyaaa? Szó se róla, az is egy nagyon természetes dolog. Így az érvek alapján az sem okozhat törést. Később úgyis rájön miről szólt a dolog.
2015. jún. 15. 15:48
 22/43 A kérdező kommentje:
19-es, be van kapcsolva a tableten vmi, ami miatt néha furcsa dolgokot ír a billentyűzet. Remélem a helyesìrásom nem lesz téma, mert abból mindig ötös Voltam! Köszi! Vissza a kérdéshez.
2015. jún. 15. 15:51
 23/43 anonim ***** válasza:
29%

Nekunk anyu megengedte es semmi baja nem volt vele. Allandoan ment az anyu anyu, meg allandoan volt valami kouzolni valonk es o imadta hogy o a kozpont nekunk. Mindenert ohozza megyunk. Es egesz nagyok voltunk meg akkor is ranyitottunk ha valamit mondani akartunk. Aztan magunktol leszoktunk mikor mar megtanultuk kivarni a sorunkat. Es ki is extra gyorsan szobatisztak lettunk. Az idosebb testvereimel is wc-ztunk egyutt. Ok a wc_n es a bilin. :)


En is meg fogom engedni az enyemnek hogy jojjon ha akar mertt ugy tanul.


Apum utan sosem mentunk mert anyum a fonok. Apuval nem sok mindent ertunk el. Nem zaklattunk hogy apu apu. De nem is akart az ember menni utana mert nagyon budoset tudott krealni. :) :)


A parom elott nem vegzem semilyen dolgomat, mert nekem az mar tulzas lenne 7,5 eves kapcsolat utan is. De nem is kell, mert kepes vagyok tartani. Szepen megtanultam hogyan kell, mert nagy csalad vagyunk egy wc vel. :D


Egyebkent mindenki csinalja ahogy akarja.

2015. jún. 15. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:
45%
Elegge szomoru, hogy a kakilast a szexxel hasonlitod ossze. Hozzank bejohet, pont nem erdekli, hogy mit csinalok epp a wc-n ulve, nagy a furdoszoba, sokkal erdekesebb dolgok vannak ott nalam... es kovezzetek meg, tampont is csereltem mar ugy, hogy bent van. A kivetellel vartam amig nem nez oda, a bedugas meg mindegy, mert torlesnel is odanyulsz, nem fogja fol, hogy most te mit csinalsz a labad kozott! nekem is megengedtek, sot... meg a szuleimmel is furodtem egy kadban. Semmi bajom nem lett tole, pedig kimondottan emlekszem, ahogy Apum kiabal az Anyukamnak,hogy vigyen mar egy kicsit el, mert nem tud torolkozni tolem. Eppen a labakozet lestem.
2015. jún. 15. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:
37%

Nem,ha szexelünk, akkor nyilván alszik! Nem hinném,hogy bármelyik házaspár akkor szexel,ha ébren a gyerek.

Bébiőrrel alszik, hallom szex közben,ha felébred.

2015. jún. 15. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:

Kérdező, van gyereked? Ha nincs, akkor nincs igazán miről beszélni. Majd kialakul, mi lesz, ha lesz.

Ha van gyereked, akkor mit csinálsz vele?


De gondolom nincs gyereked, mert ha lenne nem jönnél a szex témával, nem kevernéd bele ebbe a témàba. Sőt lenne más - sokkal fontosabb dolog - ami felmerülne benned kérdésként.

Nekem két gyerekem van és igen semmilyen problémának érzem a kérdésed a gyereknevelés nehèzségei között.

2015. jún. 15. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 A kérdező kommentje:
Van gyerekem Igen. Minthogy nem vagyok szégyenlős sem.
2015. jún. 15. 16:52
 28/43 anonim ***** válasza:
Vajon a kerdezo siman csak provokativ vagy prűd es provokativ? Ez is egy nehezen megvalaszolhato kerdes :-)
2015. jún. 15. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:
83%
Provokatív és troll:)
2015. jún. 15. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:
Azert az vicces, h a parja elott siman pisil, kakil, na de egy kisgyerek elott hogy?! Nyilvan a parja is elsirja magat, ha nem lehetne vele koyzben :-). A kerdezo ervelesere msg gondolatmenetere kar idot pzarolni.
2015. jún. 15. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!