Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miért engeditek, hogy a...

Miért engeditek, hogy a gyereketek bemenjen miközben végzitek a Szükségetek? A te anyukád ezt neked megengedte, mikor ugyanilyen idős voltál?

Figyelt kérdés

2015. jún. 15. 15:22
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
33%

Igen, az apja után is bemegy. Nagyvécézésnél is. Tampon cserét megoldom 30 mp alatt, vagy amikor alszik.


2 évesemet a múltkor vittem a nődokihoz rákszűrésre, végignézte a hüvelyi UH-t is...

Nem látom, hogy lelki trauma lett volna neki...

2015. jún. 15. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:
73%
Figyelj, ha téged zavar, zárd ki a csemetédet addig. Ennyi.
2015. jún. 15. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
39%
Nem, kihagytuk a bilit. Egyenesen wc-re ment és igen, ráült, ahogy én. Szűkítővel, hogy ne csússzon bele.
2015. jún. 15. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:
74%
Én speciel emlékszem anyukámmal közös wc-zésre, ő a wc-n olvasott, én mellette bilin egy mesés könyvet. Beszélgettünk, nevetgéltünk. Nem hagyott bennem negatív érzést. Csak kakiltunk, nem bántottuk egymást. A világ legtermészetesebb dolga. Anyaként is így érzem. Miért kéne elbújnom előle, és hallgatni, ahogy veri az ajtót, és kíváncsi, hogy mi van ott bent? Nem titok.
2015. jún. 15. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:
29%
Te a párod előtt is szégyenlős vagy? Csak azért kérdezem, mert általában akinek ez fura, arról kiderül, a párja előtt még pisilni sem mer, nemhogy kakilni. Van, akiben ez olyan szintű gátlás, hogy a hozzá legközelebb állókat sem engedi be a magánszférájába.
2015. jún. 15. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:
59%

Én sose mentem be Anyu után. Nem tudom, elvoltam magamban játszani. Ha mégis, emlékszem, az ajtón keresztül beszélgettünk. Na nekem meg az nem okozott lelki törést, hogy nem néztem a sz...ró anyámat.


Én őszintén szólva szerintem megpróbálnám rászoktatni a gyereket, hogy ne nyisson rám. A kakilás mellett ugyanis azt sem árt idejekorán megtanulnia, hogy tiszteletben tartsa más emberek privát ügyeit.

2015. jún. 15. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:
39%
Egy másfél évest sokkal jobban zavar az, hogy kizárod, és eltűnsz a szeme elől, mint az, hogy kakilsz. Ha lenne ajtó előtt síró kisgyereked, aki a neved kiabálja, tudnád, miről beszélek.
2015. jún. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 A kérdező kommentje:
Párom előtt simán kakilok, pisilek, egyszer sajna hányni is látott. Még a pukit sem titkoljuk.
2015. jún. 15. 15:45
 19/43 anonim ***** válasza:
18%
Amúgy a Szükség az kis s-sel is megteszi. A sz...rt is nagybetűvel kezded? :D
2015. jún. 15. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:
60%
Akkor a gyereked előtt miért szégyenled ezt? A testedben élt 9 hónapot. Nem fog kardjába dőlni, ha rájön, hogy te is pisilsz és kakilsz :)))
2015. jún. 15. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!