Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Észre lehet venni autisztikus...

Észre lehet venni autisztikus tüneteket egy három hónapos kisbabán?

Figyelt kérdés
Én ilyet tapasztaltam: nyitott száj, a nyelvét gyakran kidugja, semmibe néz, érdekes üveges tekintet.

2015. jún. 19. 18:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
76%

nincs mit észrevenni... olvass kicsit utána! az autizmus nem azt jelenti, hogy nyitva van a baba szája, atyaúristen!

15 hónapos kor UTÁN jelenik meg az autizmus, viszont ugye élettanilag csak 2,5-3 éves kor után tudják kimondani, mivel akkora jelennek meg azok a dolgok (pl. szociális, beszéd), hogy egyáltalán vizsgálni tudják. ugye mindhárom területnek érintettnek kell lenni, mondjuk egy 3 hónapos nem játszik szerepjátékot és nem ragaszkodik az útvonalhoz, csak hogy példát is írjak

2015. jún. 19. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
0%

A "jön a baba" c. műsorban volt egy csalàd, addig màr 2 autisztikus tüneteket mutató gyerekkel. Azt hiszem, a negyediket vàrtàk, a baba elég csendes volt, az anyukàja viszonylag hamar kivizsgàltatta (agyi uh amìg nyitva van a.kutacs) beigazolódott a gyanú, ott is megkaptàk a diagnózist.


Egyébként nincs tapasztalatom ilyesmiről.

2015. jún. 19. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
89%

2es! agyi Uh-al? :D jó vicc... ha ilyen egyszerű lenne...

nem mutatható ki se Uh-al, se röntgennel se mri-vel, se eeg-vel. gyermekpszichiáter területe, 2 éves kortól tudják vizsgálni illetve gyanút adni, 3 éves kor után pedig diagnózist, de 4 éves kor előtt nem igen szeretik kimondani

2015. jún. 19. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
76%
Ekkora baromságot hogy mersz leirni 2?????
2015. jún. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
0%

Bammeg, NÉZD MEG légyszi azt a részt, aztàn ess nekem. Nem vagyok orvos, tapasztalatom sincs, de ez volt a sorozatban.

Agyi uh-val, kutacson keresztül nézték. Ezt LÀTTAM.


Megkeressem a linket?

2015. jún. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
40%
Kevesebbet kell inkább olvasni! Élvezd a babázást!
2015. jún. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
9. Rész.
2015. jún. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Ez az autizmus most nagy divat lett, minden hisztis gyerekre rámondják.

Na de egy 3 hónapos babán?! Te jó ég!

2015. jún. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Az első válaszoló mit értett szerepjátékon az autizmus kapcsán?
2015. jún. 19. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
66%
első vagyok. 3-4 éves kor között elkezdenek a gyerekek szerepjátékokat játszani. az autistáknál általában ez késik vagy el se jön, mert nem tudják beleképzelni magukat "másba". ugyanaz mint pl. az autisták többségére jellemző hogy kép alapján nem tudják az érzelmeket felismerni :) mert ugye ez a terület is érintve van. de egy magasan funkcionálónál természetesen ezek is mennek, csak érzékeltetni akartam, hogy egy 3 hónaposnál élettanilag nem lehet ezeket nézni
2015. jún. 19. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!