Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Tényleg nem szabad újszülöttet...

Tényleg nem szabad újszülöttet látogatni amikor menstruálunk?

Figyelt kérdés
Mi történik ha mégis vagy ez csak babona?
2015. júl. 20. 17:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
87%
:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD Oké, ez fájt.
2015. júl. 20. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
84%

Ezt honnan szedted?

Én még nem hallottam ilyet.

2015. júl. 20. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
89%
Asszem tiéd "a nap kérdése" díj.
2015. júl. 20. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
25%

Mit trollkodtok, ha nem tudtok semmit a témáról?!

Ősi egyiptomi hagyomány, hogy menstruáló nő nem látogathat újszülöttet. A Holt-tengeri Tekercsekben is hivatkoznak erre!

A menstruáció a test tisztulási folyamata, és az ősi népeknél szorosan igazodott a holdciklushoz: a legtöbb nő teliholdkor kezdett menstruálni. A telehold nagyon erős gerjesztő sugárzásokat és rezgéseket bocsát a földre (ld. dagályjelenség, és ezért indul meg a vérzés is), de ahogy fogyásnak indul, erős negatív hullámokat kelt, amik gátló erővel hatnak minden élőlényre! (Szintén ősi megfigyelés, hogy a fogyó holdfázisban születő gyermekek betegesebbek!)

Tehát a holdtölte után, amikor a hold fogyásnak indul, az érzékeny újszülött gyermekek eleve több betegségnek és negatív hullámnak vannak kitéve, mint általában, és ráadásul ha egy nő szervezetéből intenzíven ürülő tisztátalan anyagok, mérgek kipárolgásával tartózkodnak egy helyiségben, súlyosan megbetegedhetnek! Jó esetben csak alvajárók lesznek (=holdkórosság!), rosszabb esetben véznák, alulfejlettek maradnak, elfogynak, mint a hold.

Ezért van, hogy a szoptató nők nem is menstruálnak, hogy megvédjék a gyereküket.

Azért van manapság ennyi allergiás meg beteg gyerek, mert megpróbáltunk elszakadni a Természettől és feledésbe merült az ősi tudás.

2015. júl. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
87%

Az ezotéria rovatban kéretik áltudományoskodni, jó?

Viszont neked adom "A nap válasza" díjat!

2015. júl. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
46%
Köszi. ;) Igyekeztem. :)
2015. júl. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
80%

4-es, ez itt nem az ősi Egyiptom, hanem 2015 és Magyarország, helló!!


Ui: Ha holdkóros lesz a gyerek mert elmegy meglátogatni menstruáció alatt, ez egész biztos így lesz, mert ez alátámasztható tudományosan, majd legföljebb ledobják a Tejgetoszról, az meg ősi görög szokás, ragaszkodjunk már ahhoz is.

2015. júl. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
89%
Nem hittem, hogy egy válasz a kérdésnél is jobban fog fájni... ti tényleg komolyan veszitek magatokat? Vagy a zárt osztályon is van wifi?
2015. júl. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
87%

#4 vagyok.

Nem jött át az irónia, mi?

2015. júl. 20. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
89%

Nekem igen.

Tanulság: ha nem rakod tele hangulatjelekkel a mondandód, akkor nem értik meg...

2015. júl. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!