Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mi a fenét csináljak ebben a...

Mi a fenét csináljak ebben a hőségben a nagyon unatkozó gyerekemmel?

Figyelt kérdés
Legkorábban fél nyolctól nem tűz ide a nap enyhül a hőség. Ennek ellenére kint nyargal berangatom, szó szerint rosszul vagyok két perc után, olyankor duzzog egy kört rombol és kezdjük elölről. Csak kint akarna lenni. A játékait szetszorja és látványosan unatkozik. Tarsast nem hajlandó.... feladtam. Jöhetne egy kis le hűlés
2015. júl. 21. 20:10
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

Itt nem is lesz sajna fa. Sajnos szirgalmi út és a terasz a mi telkunk. A többi már nem a mi telekrészunk.

gyurmazni se gyurmazik. Semmi benti program

2015. júl. 21. 20:22
 12/20 anonim ***** válasza:

Valami csak érdekli... Az én fiam is 6 éves, az eddig felsorolt összes dolog érdekli...


Esetleg kavicsfestés, papírhajtogatás, bábozás. Emlékeim szerint van tesója a fiadnak.

2015. júl. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Kicsinek nem volt gond vele a hőség. Bent el lehetett vele lenni. Ma majdnem megbolondultam mellette. Vedinohoz mentunk fél 3ra. Végig nyargalt a tűző napon. Persze a sapkaja a kezemben. Konkrétan nyakin
2015. júl. 21. 20:26
 14/20 A kérdező kommentje:

Bocs elkuldte előbb szoval kicsit le locsoltam a forró fejét.

Egy dolog érdekli csesztessuk a hugit mert vicces ahogy visit. Meg kint mozogni. Tollasozna. Ami molyolos rajzolos festos kirakos szerelos fél perc veszi a cipőt és kint.

En a meleget nem bírom. Felugyelet nélkül nem lehet...

2015. júl. 21. 20:30
 15/20 anonim ***** válasza:
Én fel szoktam locsolni a teraszt ebéd után. Ott hűsölnek a cicák, kutya is:) Így te is tudnál olvasni, esetleg mesét a gyerekeknek.
2015. júl. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

Figyu, az hogy hozzátok oda süt a nap, az egy dolog, de nem mindenhová.

6 után simán el lehet menni olyan helyre, ha van ilyen, park, játszótér, bármi, ahol vannak fák, vannak árnyékos helyek és pláne több gyerek, akikkel még el is játszik.:)

2015. júl. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

Én is rosszul viselem a meleget, így a megoldás: hideg vízzel zuhany, aztán csuromvizes ruha, csuromvizes haj. Ezzel egy órán át elvagyok a legnagyobb hőségben is.


De úgy, hogy nekem már a 25 fok alapból nagyon meleg, aludni meg télen akkor tudok jól, ha csutkára nyitom az ablakot és kitakarózok, tehát bent 5-10 fok van.

2015. júl. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
bp-en laktok?ott van sok jó hely,ahova lehet menni.ha kell ,irok néhányat
2015. júl. 22. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
sajna nem bp:(
2015. júl. 23. 08:14
 20/20 anonim ***** válasza:

Vegyetek egy napernyőt! :D Bocsi, hogyha hülye komment, de ... De vegyetek egy napernyőt! Ha van ott homokozó, akkor oda tessék beszúrni, aztán el van alatta a gyerek, legalább árnyékban van!


Ha kinyitod a terasz ajtót, és a szobában, az ajtó mellé leülsz mondjuk olvasgatni, vagy valami, akkor is tudsz figyelni a gyerekre.

2015. júl. 23. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!