Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hány fok van nálatok a lakásba...

Hány fok van nálatok a lakásban? Hogy viseli a gyereketek? Mit adtok rá éjjel/nappal?

Figyelt kérdés
2015. júl. 22. 19:30
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
27 fok van a nappaliban légkondival. A szobájában kb. 30 fok, oda nem hat annyira. Egy pólóban és pelusban alszik és nagyon jól viseli. Nem érezni, hogy rosszul aludna a meleg miatt. Oda van készítve neki friss víz éjszakára, néha hallom, hogy iszik este, ha felébred, de nem igényel visszaaltatást, iszik picit és alszik tovább. Nappal is pólóban van itthon, nadrágot nem tartom indokoltnak. Zokni sincs rajta, meztelen lábbal rohangál. 20 hónapos
2015. júl. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:

30 fok. Panel.

11 hónapos kislányom egész nap nyűgös, sír. Ráadásul most jön a szemfoga.

A ventillátor egész nap megy. Szoktam palackban lefagyasztott vizet tenni elé. Az egy kicsit változtat a levegő hatásán.

Csak egy pelusban van.

Ma felfújtam kínomban a babymedencét a szoba közepén, tettem bele vagy 10 liter langyos vizet, ki-be mászkált vagy két órát, legalább addig jobb volt egy kicsit a kedve. Vagy kétszer a szőnyegre pisilt, de már az sem érdekelt.

Kitartást.

2015. júl. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:

27 fok, szigetelt kertes ház. Éjjel le bírjuk nyomni kemény 1 fokkal, délelőtt ugyanaz.

Képesek a lányaim (7 és 3 év) rövidujjú-rövidgatyás pizsiben aludni (kicsin pelus) ÉS BETAKARÓZNAK.

Én meghalnék takaró alatt.

Nappal is simán elvannak pólóban, naciban.

2015. júl. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
30-31 fok. Szinten panel. Napközben pelus. Éjszakai alváshoz adok ra egy pólót. Egesz jol alszik szerencsére. 2-es én meg a kiskadjaba engedek vizet és a nappaliban pancsol:). Állitolag szombaton jon a lehűlés én sokkal rosszabbul viselem mint a gyerek. Másfél éves kislány.
2015. júl. 22. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Klíma nélküli magánházban lakunk, nappal 28 fok, reggelre 27-re hűl vissza. Napközben rövidujjú+ rövidnadrág zoknival, mivel kúszik a kisfiam és mindenütt járólap van, éjszaka egy vékony pamut hálózsákot adok rá. Napközben alváshoz,... levesszük a rövidnacit és a zoknit.
2015. júl. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Saját ház, nappal 30, éjjel lemegy 26-27 fokra, Téglaház, szóval nagyon hamar bemelegszik, a szobában egész nap megy a ventillátor. 2,5 éves lányomon egy trikó és bugyi van, éjszaka is így alszik, 1,5 éves fiamon csak egy darab pelenka, mert nem bírja jól a meleget. Ma csak így alszik, mert hamarabb kidőlt, egy textilpelussal van betakarva.
2015. júl. 22. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Családi ház, nappal 30 fok, a hajnalban lemegy 27-28-ra . A 14 hónaposom egy szál pelusban van egész nap, zokni sincs rajta (laminált padló, padlószőnyeg, járólap vegyesen), a nagyobbik 3 éves, teljesen meztelen, néha elviseli az alsógatyát. Éjjel a kicsin pelus, trikó, nem takarózik (de ő télen sem viseli el a takarót), a nagyobbik meztelenül alszik, paplanhuzattal betakarva. Rommá izzadnak 20 perc alatt...
2015. júl. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

28-29 fok van nálunk, a lányom egész jól viseli, én szenvedek nagyon.

Egyikünkön sincs ruha nappal, éjjelre rá adok még pelenkát, mert még csak 2,5 éves.

2015. júl. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

Cs.hàz, nappal 30-32 fok (déli fekvés egész nap süti a Nap) itthon a négyéves nappal alsónaciban van, vagy pucéran, éjjel is ìgy alszik, viszont betakarózik, csak ìgy tud aludni. Szakad róla a vìz.


Eddig nem akartam klìmàt, tegnap màr elmentem volna megvenni.

2015. júl. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
nálunk 25 fok van egy tobb száz éves koházban lakunk, aminek 1 méter vastagak a falai. télen fut, nyáron hut. bodyban alszik és abban is van napkozben. 1 éves.
2015. júl. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!