Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Arról "nem illik" beszélni,...

Arról "nem illik" beszélni, vagy kiábrándító, ha én agyonpuazilgatom a "babám" (13 hónapos), még a popsiját is?

Figyelt kérdés
a baba szereti, nevet(gondolom mert tudja hogy szeretetből kapja) de ahogy meséltem róla, rokon(aki idősebb férfi, okos üzletember, gyerekek közelében nemigen van)ekkor gyorsan elfordult, szájhúzás, lezárta a témát és hangosabbra vette a rádiót, szóval mintha szerinte ez nem helyes dolog, de nem szól bele tiszteletből, inkább pont.
2015. júl. 25. 21:35
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
*puszilgat
2015. júl. 25. 21:37
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha tudom hogy valaki nem "gyerekes" annak általában nemigen beszélek a gyerekkel kapcsolatos dolgokról,csak ha kérdez.
2015. júl. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

nemigazán neki mondtam, csak ő is ott volt

és meglepett

2015. júl. 25. 21:43
 4/18 anonim ***** válasza:
Lehet hogyha arról beszéltél volna, hogy miket eszik már, vagy hogy hogy szoktatok a játszótéren játszani, ugyanígy reagált volna.
2015. júl. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Nem szoktam dicsekedni vele,de én is szétpuszilgatom őt álandóan. Ő is 13 hónapos.

Valakit ez nem hat meg és nem tudja milyen érzések vannak benned a gyereked felé.

Anyukák között gyakran téma,de ilyen embereknek nem jó dolog erről beszélni.

Puszilgasd tovább annyiszor ahányszor csak birod és hagyja. :))

2015. júl. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Ezt minden anya csinálja, de miért kell elmesélni? Senkire nem tartozik és senkit nem érdekel.
2015. júl. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek 6-ossal.

Miért kell ilyet elmesélni? Kire tartozik rajtatok kívül?

Max a párodnak meséld el szerintem.

2015. júl. 25. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Mert más fenekére nem kíváncsi.


Ha valaki azt mesélné, hogy a férje fenekét puszilgatja, mert annyira szereti, te is hasonlóan reagálnál. Na, őt pont ugyanennyire hoztad kellemetlen helyzetbe. Nincs érzelmi kötődése a gyerekedhez, innentől ugyanolyan kényelmetlen a téma, mintha a férjed intimebb testrészeiről beszélnél.

2015. júl. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

csak "muszájból" mondtam

mert rettenet nehezen altattam el, többször is jeleztem a rokonoknak, hogy ne kontaktoljanak vele, mert azzal is csak ébren van tartva és végre alszik, erre egyikük fogta magát és megfogta a kis lábát, de én úgy kitértem a hitemből hirtelen olyan dühvel mondtam, hogy "ne érj a gyerekhez" hogy mindenki rám nézett, megőrültem e éppen, hirtelen magyaráztam, hogy oldjam a helyzetet, hogy amúgy semmi baj, tudom hogy nem lehet kibírni, hogy ne érintsenek egy babát, tudom milyen, én is agyonpuszilgatom, stb..

2015. júl. 25. 22:23
 10/18 anonim ***** válasza:
Ha nekem olyat mondana valaki, hogy ne érj a gyerekhez jó ideig nem látna. Még akkor is ha éppen altatja. Jó érzés dédelgetni egy babát(ahogy te is írtad, erre más is vágyhat), de így közölni a mondandód?
2015. júl. 25. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!