Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Tényleg nem érdemlek infót a...

Tényleg nem érdemlek infót a gyerekemről ha nem tudom rendszeresen látogatni anyagi okok miatt?

Figyelt kérdés

2015. júl. 26. 12:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

De, és jogilag is megjár a tájékoztatás.

Mondjuk jó lenne tudni, mit jelent az, hogy "nem rendszeresen".

2015. júl. 26. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
4-5 havonta.
2015. júl. 26. 12:59
 3/12 anonim ***** válasza:

Jár az információ,hiszen a te gyereked!

Megkérdezhetem hány éves gyerkőcről van szó,és hol van?

2015. júl. 26. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
hol nem látogatod? intézetben van?
2015. júl. 26. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Az anyjánál van.
2015. júl. 26. 13:18
 6/12 anonim ***** válasza:

Nálunk is ez a helyzet. Apuka nem jön, csak ha valahová vinnè a gyereket, hogy dicsekedjen vele. De őt nem is èrdekli, mi van velük. Eleinte felhívtam, smst, emailt írtam, de nem reagált. Èn már nem írok neki, a gyerekek pedig külön kèrtèk, ne kelljen vele menniük, beszèlniük vele.

De amúgy igen, jogod van infóhoz. De az èn vèlemènyem szerint neki is joga van az apukájához. Gyakrabban kellene látnia tèged.

2015. júl. 26. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Ez az hogy engem érdekel hogy mi van a gyerekkel hogy mi történik vele amikor nem velem van.

De az anyuka úgy van vele hogy azzal én ne törődjek mert akkor nem velem van hanem vele, és alig tudok kiszedni belőle információt, nem mesélnek róla nekem szinte semmit hiába kérdezem őket leráznak 1-2 szóval.

Amikor végre velem lehet a gyerekem akkor pedig ott van hogy nem is ismerem, mert nem árulnak el róla semmit hogy mi változott az elmúlt pár hónapban.

Szóval amikor találkozunk sosem vagyok előtte felkészítve a változásokra, mindig rá kellett jönnöm mindenre amikor már velem volt.

2015. júl. 26. 15:11
 8/12 anonim ***** válasza:
Mekkora a gyerek? Tud telefonálni? Ha igen, kérheted a bíróságon a telefonos kapcsolattartást is.
2015. júl. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
51%
azt várod hogy kezelési utmutatót adjanak a saját gyerekedhez
2015. júl. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
66%
tán ha nem 4-5 havonta látogatnád,ismernéd a saját gyerekedet.
2015. júl. 27. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!