Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szerintetek kibabrálás ha az...

Szerintetek kibabrálás ha az apuka ráírja a gyereke monogramját a gyereke íróeszközeire?

Figyelt kérdés

Egy részből azért mert egy családban több a gyerek, főleg csak féltestvérek, és hozzájuk semmi közöm, nem szeretném más tolltartójában látni a másik pedig nem szeretném ha az iskolában elkallódna apránként a ceruzái így gondoltam ráírom a gyerekem monogramját.

Nem pofátlanság ez hogy én megnevezem a tőlem kapott dolgokat a gyerekem részére?

Megtehetem vagy sem?

Nem sértődhet meg ezen az anyuka?



2015. júl. 27. 15:45
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Mindig ilyeneket kérdezel, én meg mindig elmondom, hogy azok a gyerekek testvérek. Együtt élnek, tesvérekként, és ebből a szempontból tök mindegy, hogy vér szerint milyen arányban rokonok, hogy örökbefogadták őket vagy akár lombikok, mert tesvérekként élnek együtt. Tök életidegen helyzet, hogy mondjuk 3 testvér közül 2 megosztja egymással a cuccai, a harmadiknak meg még a színes ceruzáira is kizárólag haszonélvezeti joga van. Tök rossz irányba tereli a személyiségét és az egész család mindennapi életét.


Anyuka helyében nem haragudnék meg, csak kábé hülyének néznélek, hogy ezt mégis hogy gondoltad. Amúgy meg tök mindegy, mert a gyerek pont lesz*rják, kinek a monogramja van a zöld ceruzán, ha épp az kell nekik hogy füvet színezzenek.

2015. júl. 28. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:

Akkor felesleges beleírni a monogramot kedves utolsó?

Ahogy ismerem az anyukát ki tudom nézni belőle amit te írtál hogy hülyének nézne engem.

2015. júl. 28. 09:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!