Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Anyukák! Nektek belefér a...

Anyukák! Nektek belefér a házasságotokba, hogy apuka minden hétvégén bulizzon?

Figyelt kérdés

Azon kívül motorozik,motoros találkozókra koncertekre jár!

Vagy velem van a baj,hogy úgy gondolom aki már családot alapít az ne partizgasson minden hétvégén...persze nem azt mondom néha(2-3 havonta) nem kell kiereszteni a fáradt gőzt de mindíg???



#jmhg
2014. júl. 31. 14:30
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
68%
ugye megbeszéltétek ha jön a gyerek akkor kicsivel kevesebbet járjon el, nem pedig te csak úgy gondoltad, hogy majd a gyerek miatt megváltozik?
2014. júl. 31. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
22%

Ha mindig is ilyen volt akkor mit vársz??? Egyik napról a másikra dobja el az addigi szokásait??? A házasság az elfogadásról szól! Ha meg mostanába kezdte és esetleg moStanába született gyereketek akkor nagyvalószínűséggel nem volt rá felkészülve és inkább elmegy otthonról mintsem a gyereket hallgassa...


Lehet most le leszek pontozva de hát én gondolom!!!

2014. júl. 31. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
79%

Nem fér bele, épp ezért nem is ilyen párt választottam, hanem nyugis, rendeset, aki otthon van, segít, velünk foglalkozik és magával, nem haverokkal bulizgat.

De ha a te párod bulis, azt előre tudnod kellett... megváltoztatni nem lehet.

2014. júl. 31. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
93%
Nem férne bele, de nem is választottam magamnak ilyen férjet.
2014. júl. 31. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
91%
Nekem nem fér bele, éppen ezért nem is mentem volna hozzá olyan emberhez, akinek erre van igénye. Ne azért töltse velünk a szabad idejét, mert én nem engedem el bulizni, hanem azért, mert velünk érzi jól magát.
2014. júl. 31. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%
Én is azt hiszem, hogy ez párválasztás kérdése. Mi a férjemmel nagyon gyakran jártunk ide-oda, Szigetre, koncertekre, egyetemi bulikra (egy ilyenen ismerkedtünk meg), azután egy nap megbeszéltük, hogy ebből bizony kinőttünk, másra vágyunk. Akkor kezdtünk el a családalapításon töprengeni. Én abban hiszek, hogy ezeket az elején kell tisztázni. Most is elmegyünk egy-egy koncertre, de ritkán, ha valamelyik nagyinak is aktuális egy kis unokafelvigyázás este, vagy ha külföldön élő barátok látogatnak haza, akkor velük is nyilván elmegy találkozni ő is, én is (mindketten orvosok vagyunk, nagyon sok ismerősünk ment sajnos külföldre). De jellemzően együtt vagyunk, együtt mozgunk mi hárman.
2014. júl. 31. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
63%
Nekem nem jár el minden 7vegen, de ha 3-4 hetente azt mondja hogy el akar menni bulizni hat isten áldja :) 9 hós a babank , nem tiltom semmitől , attól hogy gyerkőcöd van meg el hete néha ide oda. Mondjuk a minden 7vege elég erős... Kössetek kompromisszumot :) hogy mnd a kettőtök ék jo legyen. Az en véleményem, hogy a tiltás nem megoldás .
2014. júl. 31. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:

házasság előtt együtt buliztunk,én úgy gondoltam kiéltük magunkat a gyerekek előtt mert előtte 10 évig voltunk együtt:nyaralni,bulizni jártunk.

Csak én úgy gondolom két gyerek mellett ilyen életet már nem engedhet meg magának az ember.

Hát azt hogy megbeszéltük-e előtte,hogy nem bulizunk tovább??,Nem..nem gondoltam,hogy ezt meg kell beszélni,számomra magával értetődő volt!

2014. júl. 31. 14:40
 9/29 anonim ***** válasza:
79%
Látod, neki nem volt az.
2014. júl. 31. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
75%

Minden hétvégén szerintem is sok, de a 2-3 havonta meg kevés! Valahol a kettő között kellene belőni!

Mondjuk nekem már egy "sima" házasságba sem fért volna bele,hogy a párom minden hétvégén bulizzon valahol. Jó lett volna ezt az elején tisztázni, de még most sem késő!

2014. júl. 31. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!