Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ráadnál otthon kislányra...

Ráadnál otthon kislányra (szobatisztaság próbálkozásnál) fiú bugyit?

Figyelt kérdés
rengeteg maradt a tesótól,próbálkoznék a bugyi használattal. 2éves a kislányom.ilyenkor még nem zavarja őt?(mivel naponta sokat haszál,ezt sem dobnám ki)
2015. júl. 31. 15:51
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
91%
Persze. Semmi baja nem lesz tole. Foleg ha sok fogy egy nap.
2015. júl. 31. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
91%
Persze, miért ne? Most ezt a kérdést tényleg nem értem....
2015. júl. 31. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
91%
Igen. Lényegtelen, honnan van, és hogy fiúnak vagy lánynak való, nincs különbség, max. a mintájában. Lényeges különbség nincs.
2015. júl. 31. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
más a formája,zavarhatja-e.bár ha nem tetszene,úgyis szólna
2015. júl. 31. 15:57
 5/18 anonim ***** válasza:
72%

Igen, rá.

Fiam most kezdett bilizni, rajta Hello Kitty-s bugyi volt tegnap. Lányomra is rá fogom adni a fiúbugyit, sztem ilyenkor tök mindegy. :)

2015. júl. 31. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
19%
Én nem, de csak az anatómia miatt. Rajtam már volt pasi alsógatya (mármint ilyen fecske), és baromira zavart, hogy van ott egy kis üres hely. Persze a kisfiú alsókon még kisebb ez a rész, mivel a csomag is kisebb, de ezzel arányosan a kislányok is kisebbek, szóval szerintem ők is pont annyira érzik ezt, mint egy felnőtt. De persze meg lehet próbálni, lehet, hogy nem fogja zavarni. Én mindenesetre a saját tapasztalatomból kiindulva nem is próbálkoznék vele, valahogy nem is jutna ez az eszembe. De ha gondolod, nyugodtan tegyél vele egy próbát, tényleg szól majd, ha zavarja.
2015. júl. 31. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
46%
Igen. Most is az van rajta. Hiába próbáltam eddig meggyőzni, hogy veszek neki szép bugyit ha leteszi a pelust. Tegnap ráadtam próbaképpen és nem pisilt be!! Mert akkor mit szól az unokatesó. (tőle örököltük meg a fiútesó részére) És működik a dolgog, pedig már hónapok óta próbálkozunk.
2015. júl. 31. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
42%
Rájuk is adom. 2 és fél éves lányaim vannak meg 4 éves kisfiam. Lámyos bugyik nincsenek is még, pelusosok. Az elmúlt pár hétben az udvarra rájuk adtam a bátyjuk bugyijaiból, egyik csak a Thomasosat, másik meg csak a Verdásat hajlandó felvenni. Semmi bajuk.
2015. júl. 31. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Èn rá akartam, de zavarta a felesleges hely. Így nem volt neki kènyelmes. A fiamnak meg nem tudom a lánybugyit feladni, mert eleve a rózsaszínt egyből letèpi magáról, másrèszt neki meg zavaró, hogy nincs hely a csomagnak.
2015. júl. 31. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
köszönöm-én is azért kérdeztem,hogy esetleg zavarhatja-e
2015. júl. 31. 20:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!