Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ráadnál otthon kislányra...

Ráadnál otthon kislányra (szobatisztaság próbálkozásnál) fiú bugyit?

Figyelt kérdés
rengeteg maradt a tesótól,próbálkoznék a bugyi használattal. 2éves a kislányom.ilyenkor még nem zavarja őt?(mivel naponta sokat haszál,ezt sem dobnám ki)
2015. júl. 31. 15:51
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Jézusom, tényleg olyan korlátoltak vagytok itt páran, hogy az én válaszom csak azért haszontalan szerintetek, mert én nem adnám rá, mert szerintem kényelmetlen? Szánalmasan gyerekesek vagytok (akinek nem inge, nem veszi magára), komolyan mondom, röhej, ami itt folyik.
2015. júl. 31. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
6,5 éves lányom, és 5 éves fiam van... Egyik nap is a lányom kicsórt a fiam szekrényéből egy alsógatyát, és abba ment az oviba. :) Egyáltalán nem kényelmetlen neki, sosem vesz fel olyat, ami nyomná. Szerinte tök vagány volt.
2015. júl. 31. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
0%
Nem, mert nem adnék használt bugyit a gyerekemre, még akkor sem, ha a tesóé volt. Én sem venném fel a tesóm alsógatyáját. Ha meg már úgyis újat veszek, akkor nyilván nem vennék direkt fiúsat.
2015. júl. 31. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
0%
én eleve nem adnék rá használt bugyit.
2015. júl. 31. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Nem ,én inkább venék kislánynak valot.
2015. aug. 1. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Kétévesre? Otthon? Persze. Max annyival fiúsabb, hogy nem rózsaszín, hanem kék, vagy nem Minnie egér van rajta, hanem Mickey.
2015. aug. 1. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek
2015. aug. 3. 11:07
 18/18 anonim ***** válasza:
64%

Fiús apukaként csak annyit korrigálnék, hogy "fiú bugyi" nincsen, a fiúk gatyát, vagy kisgatyát, vagy alsógatyát hordanak és nem bugyit. Azt a lányok hordják :-)

[( A feleségemet sem bírom leszoktatni erről a szóhasználatról. Hálistennek a gyerek tudja, hogy neki gatyája van és nem bugyija... )]


Bocs az OFF-ért, és a kérdésre is válaszolva, ha a kislánynak nincs ellenére, akkor nyugodtan ráadhatod...

2015. aug. 4. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!