Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Anyukák havi hány ezer forintb...

Anyukák havi hány ezer forintból tartjátok el a családot és hány gyereketek van?

Figyelt kérdés

2015. aug. 1. 16:39
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem értem a kérdést, ez most egyedülálló anyáknak szól?
2015. aug. 1. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Igen, pontosítanál?
2015. aug. 1. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ez számomra sem egyértelmű...
2015. aug. 1. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

egyik bnőm 77 ezer családival együtt, egyedül 1 gyerek.


másik ismerős 130 netto fizu plusz 20 körüli családi 2 gyerek. és kap néha 15 e gyt-t (össz 165 ezer 2 gyerek plusz lakáshitel)

2015. aug. 1. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Barátnőm egyedül nevelte ovis kora óta a lányát. Ma már 19 éves. Átlagosan 75 ezret vitt haza, de inkább kevesebbet. Gyerektartást alig kapott, volt, hogy évekig semmit.
2015. aug. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én 80 ezerből nevelem egyedül a lányom, de ebből 32 ezer elmegy az albérletre sajnos, a többiből kell kigazdálkodni a rezsit, élelmiszert és néha ruhákat.
2015. aug. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Utolsó! Es annyi penzbol hogy lehet? Elkepzelni sem tudom...
2015. aug. 1. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
hitellel, meg rokoni segítségel, én ismerősöm mondta
2015. aug. 1. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

6-os vagyok

Tény, hogy nagyon szűkösen, de meg lehet élni, vagyis inkább vegetálni, életben maradni.

Sajnos ez van, ennyiből kell gazdálkodni.

Ételt csakis akciósat, leértékeltet veszek, ruhákat turiból, rezsi szerencsére nem sok kettőnknek és heti egyszer anyukámnál ebédelünk, akkor nem kell főznöm másnap sem, mert pakol.

2015. aug. 1. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!